Makeup Artist Özlem Şamiloğlu

E-posta Gönder

 • Beylikdüzü, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Makeup Artist Özlem Şamiloğlu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Makeup Artist Özlem Şamiloğlu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Makeup Artist Özlem Şamiloğlu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Makeup Artist Özlem Şamiloğlu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Makeup Artist Özlem Şamiloğlu Hakkında

Yıllardır hayalini kurduğunuz düğününüzde göz kamaştıran bir gelin olmak için ne duruyorsunuz? Hayal ettiğiniz makyaja Makeup Artist Özlem Şamiloğlu farkıyla kavuşabilir, bu özel günde en az sizin kadar özel bir hizmet alabilirsiniz. Kendimi kısaca tanıtmak gerekirse;

Makyaja olan merakımı sanata dönüştürme isteğimle sektöre giriş yaptım. İlk günden beri yaptığım araştırmalar ve okuduğum kitaplar ile kendimi sürekli geliştirdim. Uzun bir süredir gelin adaylarını en mutlu günlerine hazırlıyorum. Bunu sağlarken de memnuniyet odaklı hizmet sunuyor, tüm istek ve beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamayı amaçlıyorum. Hayal ettiğiniz gelin olmak için aklınızda ne varsa öğreniyor, tecrübelerimle birleştiriyor ve ortaya kusursuz bir gelin çıkarıyorum. İstanbul gelin makyajı yapan kuaför salonlarından farklılaştığım en önemli nokta ise; sunduğum tüm imkanlarda belgeli bir uzman olmam! Eğitmen olarak da faaliyet gösteriyor, tüm bildiklerimi paylaşıyorum.

Gelin adaylarımı bir stüdyoda ağırlama şansına sahip olmanın yanı sıra istedikleri yerde de hizmet sunabiliyorum. Evde, otelde ya da düğün mekanında makyajınızı gerçekleştirirken bu günleri tamamen uygunluk durumunuza göre planlıyorum.

İstanbul kuaförlerinden farklı olarak makyaj konusunda uzmanlaştığımı belirtmek istiyorum. Uzun zamandır bu alanda eğitim alıyor, aldığım eğitimleri ise gelin adaylarımın makyajlarında kullanıyorum. Sahip olduğum bilgi birikimleri ve deneyimlerim ile hayallerinizin bile ötesinde bir gelin olmanızı sağlayacağım.

Sadece gelin makyajıyla sınırlı kalmıyorum. Tüm özel günleriniz için beni tercih edebildiğiniz gibi imaj danışmanlığımdan da yararlanabilirsiniz. Yani tarz ve beğenilerinize göre çeşitli önerilerde bulunuyor, kına, söz nişan, bekarlığa veda, doğum günü ya da mezuniyet gibi farklı davetler için farklı makyajlar yapıyorum.

Bununla birlikte kalıcı makyaj ve microblading imkanı da sunuyorum. Bu imkanlar için benimle en az 2-3 hafta öncesinden iletişime geçmenizi öneriyorum.

Makyaj konusundaki uzmanlığıma, bilgime ve yeteneğime güveniyorsanız yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşmak.

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Cad. İmamoğlu 1 Sitesi Beylikdüzü/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.