Değişim Kuaför Beykent

E-posta Gönder

 • Beylikdüzü, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Değişim Kuaför Beykent Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Değişim Kuaför Beykent Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Değişim Kuaför Beykent Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Değişim Kuaför Beykent Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Değişim Kuaför Beykent Hakkında

Güzelliği için en iyisini isteyenler için doğru adres olan Değişim Kuaför Beylikdüzü düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için hizmetinizde.

2009 yılından beri kaliteli hizmet anlayışımızla kadınların hayatına güzellik katıyoruz. Sektöre adımımızı attığımız günden bu yana kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunarak kendimizi daima bir ileri taşıyoruz. Bizi tercih eden kadınlardan aldığımız iyi referanslarla da her zaman ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam ediyoruz.

Her biri alanında eğitim almış beş kişilik bir ekiple hazırlıklarınızı yapıyoruz. Ekibimizde çalışan her bir arkadaşımız işini aşkla yapan ve insan ilişkilerinde başarılı kişilerden oluşuyor. Ekibimizle beraber düzenli olarak eğitimler alarak ve son trendleri yakından takip ederek son moda kesim, şekillendirme, renklendirme ve makyaj uygulamalarını başarılı bir şekilde hazırlayabiliyoruz. Profesyonel ekibimizle saç ve makyaj konusunda her türlü tekniği ustalıkla kullanarak istediğiniz her işlemden kusursuz sonuçlar elde edebiliyoruz.

Güzelliğin özen ve kalite ile ortaya çıktığına inanıyoruz. Bu nedenle profesyonel dokunuşlarımızın yanında kaliteli ürünler kullanmaya da çok özen gösteriyoruz. Gelin hazırlıklarınızda en iyi sonuçlara ulaşmak için sadece en kaliteli ve seçkin dünya markalarının ürünlerini kullanıyoruz. Düğün gününüz boyunca saçlarınızın bozulmasına ve makyajınızın akmasına engel olmak için de kaliteli saç sabitleyicileri ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Düğün gününüz için daha uzun veya dolgun saçlara sahip olmak istiyorsanız salonumuzda mikro kaynak, boncuk kaynak ve keratin kaynak uygulamaları da yapıyoruz. Kaliteli saçlar kullanarak yaptığımız işlemlerinizde çok doğal görünümlü bir şekilde saçlarınızı uzatıyoruz.

Siz de düğün gününüzde fark yaratan bir değişimle tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve değişim kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulv. Pınartepe Mah. Hilal Konakları, 34NA Beylikdüzü/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.