Önder Ünsal Hair Design Studio

E-posta Gönder

 • Beylikdüzü, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Önder Ünsal Hair Design Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Önder Ünsal Hair Design Studio Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Önder Ünsal Hair Design Studio Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Önder Ünsal Hair Design Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Önder Ünsal Hair Design Studio Hakkında

Düğün gününüzde ışıldayan bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkıp, tüm hayran bakışları üzerinize toplamayı hayal ediyorsanız bu hayaliniz Önder Ünsal Hair Design Studıo’nun profesyonel dokunuşları ile gerçeğe dönüşüyor.

Gelin saçınız ve makyajınız düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkaran ve gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan en önemli unsurların başında gelir. Bu nedenle gelin saçınız ve makyajınız konusunda işinizi şansa bırakmayıp, güzelliğinizi profesyonel ellere teslim etmeniz oldukça önemlidir. Biz bu nedenle profesyonel ekibimizle gelin saçınıza ve makyajınıza hak ettiği değeri gösteriyor, düğün gününüzde size kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz.

İşimize duyduğumuz özenin ve tutkunun bir getirisi olarak ekibimizle beraber güzellik alanında kendimizi daima bir adım ileri taşımayı ve sektörümüze değer katmayı hedefliyoruz. Bunu alanımızla ilgili düzenli eğitimler alıyor ve son trendleri yakından takip etmeye özen gösteriyoruz. Saç ve makyaja dair her çeşit tekniği profesyonelce kullanan ekibimiz sayesinde de son moda saç ve makyaj trendlerini en iyi şekilde uygulayabiliyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışımızla gelin hazırlıklarınız boyunca kullandığımız ürünlerin güvenilirliği konusunda da oldukça seçici davranıyoruz. Hazırlıklarınızın tamamını sadece en kaliteli ve seçkin dünya markalarının ürünleri ile yapıyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız işlemlerde saçlarınızın yıpranmasına engel olmak için olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanıyoruz. Salonumuzda uyguladığımız mikro kaynak işlemlerinde de saç yapınızı doğru bir şekilde analiz edip, kaliteli saçlar kullanıyoruz. Bu sayede çok doğal bir görünümle saçlarınızı uzatabiliyoruz.

Salonumuzda sizi bir bütün olarak bakımlı bir görüntüye ulaştıracak her türlü profesyonel saç, cilt ve tırnak bakım işlemlerini de yapıyoruz.

Siz de mutluluğa yeni bir kapı aralayacağınız düğün gününüzde yenilenmiş bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Önder Ünsal Kuaför hakkında daha fazlasını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Barış Mah. Mehmetçik Cad. Cevat Şakir Karaağaç Sk. Westside Residence D:No:7 34520 Beylikdüzü/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.