Make Up By Ulviyye Azeri

E-posta Gönder

Make Up By Ulviyye Azeri
  • Beylikdüzü, İstanbul.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Make Up By Ulviyye Azeri Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Make Up By Ulviyye Azeri Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Make Up By Ulviyye Azeri Sık Sorulan Sorular

Make Up By Ulviyye Azeri gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Make Up By Ulviyye Azeri gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Make Up By Ulviyye Azeri gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Make Up By Ulviyye Azeri gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Make Up By Ulviyye Azeri şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Make Up By Ulviyye Azeri şehir dışında hizmet veriyor.


Make Up By Ulviyye Azeri ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Make Up By Ulviyye Azeri ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Make Up By Ulviyye Azeri Hakkında

Düğün günü doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak doğru makyaj tekniklerini kullanmak çok önemlidir. Üstelik hayatınızın en özel anları arasında yerini alancak düğün gününde kusursuz görünmek ve yıllar geçse de kendinizi o halinizle hatırlamak isteyeceğinizi biliyorum. Yıllar süren öğrenme ve eğitim süreçlerinin ardından faaliyete başladığım güzellik sektöründe, 2 yıldır profesyonel makyaj artist olarak çalışıyorum. Make Up By Ulviyye Azeri markasını kurarken hayal ettiğim gibi güzelliğinize ışık tutuyor, mutluluğunuza etki etmenin gururunu yaşıyorum.

Her kadının kendine has güzelliği ve zarafetini ortaya çıkarmak için heyecanla sektörel yenilikleri de takip ediyorum. Dünyaca ünlü markaları, modayı ve makyaj tekniklerindeki gelişmeleri yakalıyor, hak ettiğiniz hizmeti sunuyorum. Üst segment ürün skalasıyla en iyi markaların ürünlerini cilt sağlığınıza zarar vermemek için hijyenik bir şekilde düğün öncesi hazır ediyorum. İstanbul’un hemen her yerinde birlikte çalışabileceğimizi de biliyor musunuz? Düğün mekanınız veya evde makyajınızı tamamlıyor, saç ve türban tasarımı konusunda da yol gösterici oluyorum. Zevk sahibi gelinlerime ışık tutmak için saç tasarımı konusunda da her geçen gün kendimi geliştiriyorum. Şıklık ve güzellik bir bütündür! Bu yüzden gelinlik modelinize, düğün konseptinize ve tarzınıza hitap eden dokunuşlar yapmaya özen gösteriyorum.

İstanbul gelin makyajı uygulamalarınız için harekete geçtiğimde, ilk önceliğim cilt tonunuza ve yapısına uygun ürünleri belirlemek oluyor. Sonrasında temiz ve canlı cildinize baz uygulaması yapıyor, nemlendirme işlemine büyük önem veriyorum. Bu sayede doğal ve aydınlık bir makyaj uygulaması yapıyor, teninizin hem sağlıklı hem de ışıl ışıl görünmesini sağlıyorum. Güzelliğinize en doğru şekilde dokunmak için aydınlatma, kontur ve bölgesel gölge tekniklerini tercih ediyorum.

Hak ettiğiniz ilgi ve özenle İstanbul profesyonel makyaj uygulamalarımdan yararlanmaya, güzelliğinizi ortaya çıkarmaya hazır mısınız? Make Up By Ulviyye Azeri iletişim formu bu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.