Mehmet & Akın Kuaför

E-posta Gönder

 • Beylikdüzü, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Mehmet & Akın Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Mehmet & Akın Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mehmet & Akın Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mehmet & Akın Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Mehmet & Akın Kuaför Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz o çok özel düğün gününüzde her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Mehmet Akın Kuaför olarak profesyonel ekibimizle gelin saçınızı ve makyajınızı kusursuz bir şekilde hazırlayarak eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Salonumuzda çalışan ekip arkadaşlarımızın tamamı alanında eğitim almış, profesyonel kişilerden oluşuyor. Bu sayede gelin saçınız ve makyajınız için her türlü kesim, şekillendirme, renklendirme ve makyaj tekniklerini ustalıkla kullanabiliyoruz. Alanımızla ilgili düzenli olarak eğitimlere katılarak ve son trendleri yakından takip ederek de son moda saç saç ve makyaj uygulamalarını başarılı bir şekilde hazırlıyoruz.

Güzelliğiniz için kaliteli ürün kullanımı oldukça önemlidir. Bu nedenle salonumuzda sadece en güvendiğimiz seçkin markaların ürünleri ile hazırlıklarınızı yapıyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız işlemlerde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanıyoruz. Bu sayede saçlarınıza her işlemi saçlarınızı yıpratmadan güvenle hazırlayabiliyoruz.

Gelin saçınızı hazırlarken yüz şeklinizden gelinlik modelinize kadar pek çok faktörü iyi bir şekilde analiz ediyor, saç tasarımınızı tamamen size özel olarak tasarlayabiliyoruz. Hazırda istediğiniz bir saç modeli varsa da istediğiniz modelin aynısını hazırlayabiliyor ve size uygun olacak şekilde model üzerinde küçük dokunuşlar yapabiliyoruz. Saçlarınızda minik inciler, rengarenk çiçekler ve ışıltılı taşlar da kullanarak gelin saçınıza farklı bir güzellik de katabiliyoruz.

Hazırlıklarınızın ikinci aşamasında profesyonel makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınızın yüz hatlarınıza uygun olmasına oldukça önem veriyoruz. Baz uygulamasında kontur uygulamasına kadar kaliteli ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyoruz. Salonumuzda ayrıca profesyonel ürünlerle kirpik lifting uygulaması da yapıyoruz.

Eğer siz de düğün gününüzde özenle hazırlanmış güzelliğinizle tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Mehmet & Akın Beylikdüzü kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Barış Mah. Sakarya Cad. A Blok No:20/A-9 Beylikdüzü/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.