Gelin Saçı ve Makyajı

Gürsu Gelin Saçı ve Makyajı

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gürsu Kuaförleri ve Hizmetleri

Bursa Gürsu kuaförleri hem özel günlerinizde hem de günlük olarak talep ettiğiniz işlemlerde size oldukça kaliteli bir hizmet sağlıyor. Gelin başı ve makyajı gibi özel gün hizmetlerin yanında saç kesimi ve renklendirme hizmetleri de bulunuyor. Röfle, balyaj, sombre ve ombre gibi çeşitli boyama seçenekleriyle saçınıza yenilik katabilirsiniz.

Gürsu kuaförleri, saç bakımı hizmetleri de sunuyor. Bu hizmetler saçın sağlıklı kalmasına yardımcı oluyor. Saçınızın ihtiyacına uygun maskeler, serumlar, özel yağlar ve saçın parlaklığını artırmaya yardımcı olan diğer çeşitli işlemler de yer alıyor. Bunun yanı sıra; manikür-pedikür hizmetleriyle de ellerinizin ve ayaklarınızın bakımlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Protez ve jel tırnak hizmetiyle de tırnaklarınızı yenileyebilirsiniz.

Gürsu Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Gürsu kuaför fiyatları semtlere göre değişik gösterse de ilçenin genelindeki kuaförler uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Yenidoğan, Zafer ve Kurtuluş semtleri, bütçe dostu kuaför arayışında olanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Kuaförlerin fiyatları ilçenin merkezine olan yakınlıklarına göre değişiklik gösterebiliyor. Merkeze yakın olan ve talebin daha çok olduğu kuaförlerin fiyatı biraz daha yüksek olabiliyor.

Gürsu kadın kuaförleri için ödeyeceğiniz fiyat dönemsel olarak değişiklik gösterebiliyor. Düğün mevsimi olarak bilinen yaz aylarında gelinlere ve yakınlarına verilen hizmetler arttığı için daha yüksek fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Bunun yanında, kuaförler özel günlerinde hizmet alacak gelinlerin ihtiyaçlarına uygun paketler sunuyor. Bu sayede makyaj ve saç hizmetinden daha uygun fiyatlara yararlanabiliyorsunuz.

Gürsu’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Gürsu Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Gürsu Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Gürsu gelin saçı fiyatları seçtiğiniz modele göre belirleniyor. Kuaförler duvaklı ve duvaksız olmak üzere farklı gelin başı modelleri sunuyor. Daha düşük bir bütçeye sahipseniz duvaksız ve aksesuarsuz modelleri tercih edebiliyorsunuz. Bunun yanında sadece gelin başı için ise seçtiğiniz modelin karmaşıklığına ve yapım süresine göre de fiyatlar değişiklik gösterebiliyor.

Diğer Bursa kuaförlerinde de olduğu gibi Gürsu’da da pek çok kuaför prova hizmeti sunuyor. Bazı kuaför salonlarında bir ya da daha fazla prova hizmeti ödeyeceğiniz fiyata dahil olurken, bazılarında ek bir ödeme yapmanız gerekebiliyor. Bunun yanında saçınıza eklenecek olan çiçek ve inci gibi aksesuarları kuaförlerden temin ediyorsanız da ek bir ücret ödüyorsunuz.

Gürsu Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Gürsu gelin makyajı için ayırmanız gereken bütçe seçtiğiniz makyaja göre değişebiliyor. Standart gelin makyajı için diğer makyaj türlerine göre daha uygun bir rakam talep ediliyor. Ayrıca düğün boyunca kalıcı olacak porselen makyaj yaptırmak istiyorsanız, kapatıcılığı ve kullanılan malzeme sayısı fazla olduğundan doğal ve sade makyaj tarzlarına göre daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Profesyonel ve deneyimli makyaj artistlerinin bulunduğu pek çok kuaför Gürsu’da bulunuyor. Makyaj hizmeti için ödeyeceğiniz fiyat da makyözlerin popülerliğine ve yeteneğine göre değişebiliyor. Daha çok talebin olduğu makyaj artistleri daha yüksek fiyatlara çalışabiliyorlar. Yüksek fiyatlar sunsalar da tercihinizi yaparken kullanılan malzemelerin kalitesine dikkat ederek daha önceki yaptığı makyajları göz önünde bulundurabilirsiniz.

Gürsu Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Gürsu kuaförleri gelinliğinizin modeli ve konseptine göre farklı saç modelleri sunuyor. Açık hava düğününde straplez bir gelinlik tercih edecekseniz saçınızı tamamen açık bırakabileceğiniz hafif dalgalı saç modelleri tercih edebilirsiniz. V yaka gelinlikler için ise saçınızı toplu bir topuz veya yanlara doğru düzgün dağılmış saçlarla kombinleyerek gelinliğin dekolte bölgesini ön plana çıkarabilirsiniz.

Gürsu gelin başı modellerini incelerken saç tipinize uygun bir tercih yapmanız da oldukça önemli. İnce telli saçlara sahipseniz, saçlarınızı daha dolgun gösterecek hacimli topuzlar ya da çıt çıtların eklenerek yapıldığı örgülü modeller tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra; saçınızı farklı aksesuarlarla tamamlamayı da düşünebilirsiniz. Taç, çiçek ve inci aksesuarları size zarif bir görünüm katabilir.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları