Gelin Saçı ve Makyajı

Gürsu Gelin Saçı ve Makyajı

7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gürsu Kuaförleri ve Hizmetleri

Bursa Gürsu kuaförleri hem özel günlerinizde hem de günlük olarak talep ettiğiniz işlemlerde size oldukça kaliteli bir hizmet sağlıyor. Gelin başı ve makyajı gibi özel gün hizmetlerin yanında saç kesimi ve renklendirme hizmetleri de bulunuyor. Röfle, balyaj, sombre ve ombre gibi çeşitli boyama seçenekleriyle saçınıza yenilik katabilirsiniz.

Gürsu kuaförleri, saç bakımı hizmetleri de sunuyor. Bu hizmetler saçın sağlıklı kalmasına yardımcı oluyor. Saçınızın ihtiyacına uygun maskeler, serumlar, özel yağlar ve saçın parlaklığını artırmaya yardımcı olan diğer çeşitli işlemler de yer alıyor. Bunun yanı sıra; manikür-pedikür hizmetleriyle de ellerinizin ve ayaklarınızın bakımlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Protez ve jel tırnak hizmetiyle de tırnaklarınızı yenileyebilirsiniz.

Gürsu Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Gürsu kuaför fiyatları semtlere göre değişik gösterse de ilçenin genelindeki kuaförler uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Yenidoğan, Zafer ve Kurtuluş semtleri, bütçe dostu kuaför arayışında olanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Kuaförlerin fiyatları ilçenin merkezine olan yakınlıklarına göre değişiklik gösterebiliyor. Merkeze yakın olan ve talebin daha çok olduğu kuaförlerin fiyatı biraz daha yüksek olabiliyor.

Gürsu kadın kuaförleri için ödeyeceğiniz fiyat dönemsel olarak değişiklik gösterebiliyor. Düğün mevsimi olarak bilinen yaz aylarında gelinlere ve yakınlarına verilen hizmetler arttığı için daha yüksek fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Bunun yanında, kuaförler özel günlerinde hizmet alacak gelinlerin ihtiyaçlarına uygun paketler sunuyor. Bu sayede makyaj ve saç hizmetinden daha uygun fiyatlara yararlanabiliyorsunuz.

Gürsu’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 • Gürsu’daki kuaförleri incelerken, deneyim sahibi olan bir yer seçmeye özen gösterebilirsiniz. Tecrübeli olan kuaförler saçınızı en iyi şekilde analiz ederek size ve saç yapınıza uygun modeli önerebilirler.

 • Kuaförlerde çalışan ekibin güler yüzlü ve profesyonel olması taleplerinizi daha rahat aktarmanızı ve kaliteli bir hizmetten yararlanmanızı sağlıyor.

 • Seçeceğiniz kuaförün malzemelerin ve salonun hijyeni konusunda titiz olmasına dikkat edebilirsiniz. Hijyen koşulların uygun bir hizmet görmeniz sağlığınız açısından oldukça önemli.

 • Gürsu güzellik merkezlerinde fiyatlar konusunda detaylı bilgi alarak bütçenize uygun bir planlama yapabilirsiniz. Hizmetleri ve fiyatlarını önceden sorarak ekstra ödemelerin önüne geçebilirsiniz.

 • Randevu almak konusunda esneklik sunan bir kuaför seçmek, sizi daha az stresli bir hale getirebilir. Ayrıca randevuların ne kadar önceden alınması gerektiğini öğrenmek de önemli.

Gürsu Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

 • Gürsu gelin saçı ve makyajı firmaları profesyonel ekipleri ile en son trendlere uygun saç modelleri ve makyaj teknikleri sunuyorlar.

 • Kuaförler gelinler için saç ve makyaj hizmetleri sunmanın yanı sıra; aynı zamanda kişisel bakım hizmetleri de sağlıyor. Cilt tipinize uygun çeşitli bakımlarla sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 • Gelinlerin el ve ayak tırnaklarının en bakımlı şekilde görünmesi için Gürsu kuaförlerinde manikür ve pedikür hizmetleri de bulunuyor.

 • Daha önce pek çok gelini bu özel günlerine hazırlamış olan kuaförlerde çalışan ekipten saç ve makyaj konusunda tavsiyeler alarak hayallerinizdeki görünüme kavuşabilirsiniz.

 • Gürsu kuaförleri sadece salonlarda değil, gelinlerin rahat hissedeceği her alanda hizmet verebiliyor. Ev ve düğün alanlarının yanı sıra; şehir dışında da hizmet veren kuaförler bulunuyor.

 • Bu özel gününüze yakınlarınızla beraber hazırlanmak istiyorsanız, Gürsu kuaförlerinde düğün gruplarına özel hizmetler ve yeterli sayıda kuaför ekibi yer alıyor. Kaliteli bir hizmetle hazırlanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Gürsu Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Gürsu gelin saçı fiyatları seçtiğiniz modele göre belirleniyor. Kuaförler duvaklı ve duvaksız olmak üzere farklı gelin başı modelleri sunuyor. Daha düşük bir bütçeye sahipseniz duvaksız ve aksesuarsuz modelleri tercih edebiliyorsunuz. Bunun yanında sadece gelin başı için ise seçtiğiniz modelin karmaşıklığına ve yapım süresine göre de fiyatlar değişiklik gösterebiliyor.

Diğer Bursa kuaförlerinde de olduğu gibi Gürsu’da da pek çok kuaför prova hizmeti sunuyor. Bazı kuaför salonlarında bir ya da daha fazla prova hizmeti ödeyeceğiniz fiyata dahil olurken, bazılarında ek bir ödeme yapmanız gerekebiliyor. Bunun yanında saçınıza eklenecek olan çiçek ve inci gibi aksesuarları kuaförlerden temin ediyorsanız da ek bir ücret ödüyorsunuz.

Gürsu Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Gürsu gelin makyajı için ayırmanız gereken bütçe seçtiğiniz makyaja göre değişebiliyor. Standart gelin makyajı için diğer makyaj türlerine göre daha uygun bir rakam talep ediliyor. Ayrıca düğün boyunca kalıcı olacak porselen makyaj yaptırmak istiyorsanız, kapatıcılığı ve kullanılan malzeme sayısı fazla olduğundan doğal ve sade makyaj tarzlarına göre daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Profesyonel ve deneyimli makyaj artistlerinin bulunduğu pek çok kuaför Gürsu’da bulunuyor. Makyaj hizmeti için ödeyeceğiniz fiyat da makyözlerin popülerliğine ve yeteneğine göre değişebiliyor. Daha çok talebin olduğu makyaj artistleri daha yüksek fiyatlara çalışabiliyorlar. Yüksek fiyatlar sunsalar da tercihinizi yaparken kullanılan malzemelerin kalitesine dikkat ederek daha önceki yaptığı makyajları göz önünde bulundurabilirsiniz.

Gürsu Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Gürsu kuaförleri gelinliğinizin modeli ve konseptine göre farklı saç modelleri sunuyor. Açık hava düğününde straplez bir gelinlik tercih edecekseniz saçınızı tamamen açık bırakabileceğiniz hafif dalgalı saç modelleri tercih edebilirsiniz. V yaka gelinlikler için ise saçınızı toplu bir topuz veya yanlara doğru düzgün dağılmış saçlarla kombinleyerek gelinliğin dekolte bölgesini ön plana çıkarabilirsiniz.

Gürsu gelin başı modellerini incelerken saç tipinize uygun bir tercih yapmanız da oldukça önemli. İnce telli saçlara sahipseniz, saçlarınızı daha dolgun gösterecek hacimli topuzlar ya da çıt çıtların eklenerek yapıldığı örgülü modeller tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra; saçınızı farklı aksesuarlarla tamamlamayı da düşünebilirsiniz. Taç, çiçek ve inci aksesuarları size zarif bir görünüm katabilir.