Rukiyenin Gelinleri

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Gürsu, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Sevda Sarman Saç Tasarım
31 1 7

Nilüfer

Sevda Sarman Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
600 TL'den az
Esra Uzun Makeup
16 2

Nilüfer

Esra Uzun Makeup

Saç ve Makyaj
600 TL'den az
Melek Akkaya Saç Tasarım
39

Yıldırım

Melek Akkaya Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL

Hakkında

Belki de yıllardır beklediğiniz düğün günüz yaklaşıyor. Her ayrıntısıyla kusursuz olmasını istediğiniz düğün gününüzde sizin de güzelliğinizle ışık saçabilmeniz için profesyonel bir saç ve makyaj ekibine ihtiyacınız var. Biz Rukiyenin Gelinleri Gürsu olarak uzun süredir gelinlerin kusursuz güzellikleriyle düğün günlerinde davetlilerinin hayran bakışlarını üzerlerine toplamalarını sağlıyoruz.

Salonumuzda profesyonel türban tasarım ve makyaj hizmeti sunuyoruz. İşimize duyduğumuz özenin bir getirisi olarak son trendleri yakından takip ederek kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Salonumuzda sadece en kaliteli dünya markalarının ürünlerini kullanarak, size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Her şeyden önce sizin hayallerinizi tam olarak gerçeğe dönüştürmek için hizmet veriyoruz. Hazırlıklara başlamadan önce düğün gününüzde ulaşmak istediğiniz görüntüyü tüm ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından attığımız her adımda sizin beklentilerinizin ötesine geçmek için çalışıyoruz.

Türban tasarımınızın öncelikle yüz şeklinize ve gelinlik modelinize uygun olmasına çok önem veriyoruz. Zarif ve sade tasarımlardan, gösterişli ve ihtişamlı tasarımlara kadar her tarza uygun modelde hizmet verebiliyoruz. Tasarımlarımızda birbirinden şık aksesuarlarla bambaşka bir hava yakalamayı da çok seviyoruz. Bazen beyaz çiçeklerle bazen de zarif taş detaylarıyla tasarımlarımıza farklı bir güzellik katıyoruz.

Türban tasarımınızı kusursuz bir şekilde hazırladıktan sonra, profesyonel make up artistlerimizle hazırlıklara başlıyoruz. Makyajınızı yaparken kullandığımız araçların ve makyaj ürünlerimizin hijyenine çok önem veriyoruz. Makyajınızı yapmaya başlamadan önce türban tasarımınızdan, yüz şeklinize kadar pek çok detayı göz önünde bulunduruyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek, kaliteli ürünler kullanıyoruz. Bu sayede kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca koruyabilmenizi sağlıyoruz.

Siz de rüya gibi güzelliğinizle Rukiye’nin şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Rukiyenin Gelinleri Bursa türban tasarım ve makyaj fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Rukiye Hanım

  • Adres: Kurtuluş Mahallesi, Şht. Cengiz Topel Cd. No:166/A, 16580 Gürsu/Bursa, Türkiye

Rukiyenin Gelinleri Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!