Rukiyenin Gelinleri

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Rukiyenin Gelinleri Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Rukiyenin Gelinleri Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Rukiyenin Gelinleri Özellikler

Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Rukiyenin Gelinleri Sıkça Sorulan Sorular

Rukiyenin Gelinleri gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Rukiyenin Gelinleri gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Rukiyenin Gelinleri gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Rukiyenin Gelinleri gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Rukiyenin Gelinleri şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Rukiyenin Gelinleri şehir dışında hizmet vermiyor.


Rukiyenin Gelinleri ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Rukiyenin Gelinleri ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Rukiyenin Gelinleri Hakkında

Belki de yıllardır beklediğiniz düğün günüz yaklaşıyor. Her ayrıntısıyla kusursuz olmasını istediğiniz düğün gününüzde sizin de güzelliğinizle ışık saçabilmeniz için profesyonel bir saç ve makyaj ekibine ihtiyacınız var. Biz Rukiyenin Gelinleri Gürsu olarak uzun süredir gelinlerin kusursuz güzellikleriyle düğün günlerinde davetlilerinin hayran bakışlarını üzerlerine toplamalarını sağlıyoruz.

Salonumuzda profesyonel türban tasarım ve makyaj hizmeti sunuyoruz. İşimize duyduğumuz özenin bir getirisi olarak son trendleri yakından takip ederek kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Salonumuzda sadece en kaliteli dünya markalarının ürünlerini kullanarak, size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Her şeyden önce sizin hayallerinizi tam olarak gerçeğe dönüştürmek için hizmet veriyoruz. Hazırlıklara başlamadan önce düğün gününüzde ulaşmak istediğiniz görüntüyü tüm ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından attığımız her adımda sizin beklentilerinizin ötesine geçmek için çalışıyoruz.

Türban tasarımınızın öncelikle yüz şeklinize ve gelinlik modelinize uygun olmasına çok önem veriyoruz. Zarif ve sade tasarımlardan, gösterişli ve ihtişamlı tasarımlara kadar her tarza uygun modelde hizmet verebiliyoruz. Tasarımlarımızda birbirinden şık aksesuarlarla bambaşka bir hava yakalamayı da çok seviyoruz. Bazen beyaz çiçeklerle bazen de zarif taş detaylarıyla tasarımlarımıza farklı bir güzellik katıyoruz.

Türban tasarımınızı kusursuz bir şekilde hazırladıktan sonra, profesyonel make up artistlerimizle hazırlıklara başlıyoruz. Makyajınızı yaparken kullandığımız araçların ve makyaj ürünlerimizin hijyenine çok önem veriyoruz. Makyajınızı yapmaya başlamadan önce türban tasarımınızdan, yüz şeklinize kadar pek çok detayı göz önünde bulunduruyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek, kaliteli ürünler kullanıyoruz. Bu sayede kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca koruyabilmenizi sağlıyoruz.

Siz de rüya gibi güzelliğinizle Rukiye’nin şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Rukiyenin Gelinleri Bursa türban tasarım ve makyaj fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kurtuluş Mahallesi, Şht. Cengiz Topel Cd. No:166/A, 16580 Gürsu/Bursa, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Rukiyenin Gelinleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.