Özlem Avşar Saç Tasarım & Güzellik

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Özlem Avşar Saç Tasarım & Güzellik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Özlem Avşar Saç Tasarım & Güzellik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Özlem Avşar Saç Tasarım & Güzellik Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Özlem Avşar Saç Tasarım & Güzellik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  3

Özlem Avşar Saç Tasarım & Güzellik Hakkında

Gelin adayları için oldukça önemli bir konu olan saç ve makyaj hizmeti, Özlem Avşar Saç Tasarım & Güzellik’te kusursuz bir şekilde veriliyor! Ufak sihirli dokunuşlar ile güzelliğinizi ortaya çıkarıyor, kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyoruz. Peki, bunu nasıl yapıyoruz?

2018 yılında beri her tarza, her zevke, her bütçeye ve her hayale hitap etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Düğününüzde benzersiz bir gelin olmanız için imaj danışmanlığı yapıyor, tüm bilgi birikimlerimizi gelin adaylarımıza aktarıyoruz. Sektörde adımızdan sıkça söz ettirmek için kendimizi sürekli geliştiriyor, en yeni trendleri salonumuzda bulabilmenizi sağlıyoruz.

Gelin adaylarımızı yalnız bırakmak istemeyen yakınları için de güzel bir haberimiz var! Gelin adaylarımızla birlikte 3 yakınına da aynı anda hizmet verebiliyoruz. Özlem Avşar Saç Tasarım & Güzellik farkını yaşamak isteyen herkesi salonumuza bekliyoruz.

Toplamda 3 kişilik profesyonel bir ekibe sahibiz. Alanında uzmanlıkları, aldığı eğitimler ve sahip olduğu tecrübeler ile kalitesini her anlamda kanıtlayan ekibimiz, tüm işlemlerde içinizi rahatlatıyor, aklınızdakini yansıtıyor.

Bursa kuaförlerinden farklılaştığımız en önemli konulardan biri de haftanın her günü faaliyet gösteriyor olmamız! Bu da, düğünleriniz ne zaman olursa olsun bizi tercih edebilirsiniz demek oluyor. Hafta içi ya da hafta sonu sabah 09.00’da kapılarımızı açıyor ve 17.00’a kadar kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Hafta sonu düğünlerine tercih eden çiftlerimiz salonumuzdan direk düğün mekanına geçebiliyor.

Saç ve makyaj dışında gelin adaylarımızın bakımlarını profesyonel bir şekilde yapabiliyoruz. İpek kirpik, manikür, pedikür ve kaş tasarım gibi imkanlarımız ile memnuniyetinizi sağlıyoruz. Her detayda kusursuz görünmeyi hak ediyorsunuz!

Hakkımızda daha çok şey öğrenmek ve olanklarımızdan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Zafer mahallesi, Dere Sokak, 9-B Gürsu/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Özlem Avşar Saç Tasarım & Güzellik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.