Professionel Kuafor

E-posta Gönder

  • Pursaklar, Ankara. Haritada Gör

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

    Sevim Gold Mirror kuaför
    Insgram hesabı:@goldmirror_türbanmakyaj

Professionel Kuafor Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Professionel Kuafor Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Professionel Kuafor Sık Sorulan Sorular

Professionel Kuafor gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Professionel Kuafor gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Professionel Kuafor gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Professionel Kuafor gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik, cilt bakımı hizmetlerini vermektedir.


Professionel Kuafor şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Professionel Kuafor şehir dışında hizmet vermiyor.


Professionel Kuafor ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Professionel Kuafor ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Professionel Kuafor Hakkında

Profesyonel dokunuşlarla düğününüze sizi özenle hazırlıyoruz. Profesyonel Kuaför Pursaklar ekibi olarak hayallerinizin gerçekleşmesine artık bir adım daha yaklaştığınızı belirtmek istiyoruz. Hayatınızın en özel gününde kusursuz bir görünüme kavuşabilmeniz için saç ve makyajınızı istediğiniz şekilde yapıyor, tavsiyemizi sizinle paylaşarak hayal ettiğiniz görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Uzun yıllar boyunca deneyimli kadromuz ile birlikte Ankara’da güzellik sektöründe faaliyet gösteriyor, özel günlerde saç ve makyaj hizmeti almak isteyen kadınların tercih ettiği adreslerden biri olma özelliği taşıyoruz.

Özel günlerinize sizi nasıl mı hazırlıyoruz?

-Öncelikle isteklerinizi dinlemek için salonumuzda sizi ağırlıyor, uzun bir sohbet ediyoruz. Her şey bütünüyle güzel olsun diyerek düğün mekânınız, konseptiniz ve gelinliğinizin tarzını öğreniyor ve saç makyaj konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz.

- Her yüz tipine göre uyguladığımız topuz modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Tercih ettiğiniz duvak ve saç aksesuarına uygun bir şekilde ensede topuz, örgü topuz, balo topuzu modellerini beğeninize sunuyoruz. Saçınızın uzun ya da kısa olmasına hiç gerek yok,her saç tipine topuz modellerini uyarlayabiliyoruz. Doğal ve rahat kullanımlı açık saç modellerine de yorumumuzu katıyoruz.

-Saçınızı tamamladık şimdi sıra makyajda! Doğal bir görünüme bürünmek isterseniz, pastel ve toprak tonlarında makyajınızı yapıyoruz. Makyaj uygulamasında en önem verdiğimiz konulardan biri de kullandığımız ürünlerin kalitesidir. Hiç kuşkunuz olmasın kaliteli markaların ürünlerini kullanıyoruz.

- Ayrıca salonumuzda saç renklendirme, manikür, pedikür, ağda ve takma kirpik hizmeti de veriyoruz. Hazırlık aşamanızda arkadaş ve ailenizden biriyle olmak isterseniz aynı anda birçok kişiyi hazırlayabiliyoruz.

Profesyonel Kuaför Ankara Pursaklar olarak özel günlerinde profesyonel saç ve makyaj hizmeti almak isteyenleri salonumuza davet ediyoruz. Ön görüşme için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.