Kadınca Kuaför Pursaklar

E-posta Gönder

  • Pursaklar, Ankara.

Ekiple Tanışın

Kadınca Kuaför Pursaklar Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Kadınca Kuaför Pursaklar Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kadınca Kuaför Pursaklar Sık Sorulan Sorular

Kadınca Kuaför Pursaklar gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kadınca Kuaför Pursaklar gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Kadınca Kuaför Pursaklar gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kadınca Kuaför Pursaklar gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Kadınca Kuaför Pursaklar şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kadınca Kuaför Pursaklar şehir dışında hizmet vermiyor.


Kadınca Kuaför Pursaklar ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kadınca Kuaför Pursaklar ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kadınca Kuaför Pursaklar Hakkında

Düğün gününde en güzel haliyle davetlilerinin karşısına çıkıp kendini harika hissetmek her gelinin hakkıdır. Bu nedenle Kadınca Kuaför Pursaklar’da bizi tercih eden her kadını mutlu edecek fark yaratan hizmetler sunuyoruz.

Salonunuzda kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla size güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Düğün hazırlıklarınızın ne kadar telaşlı olabileceğini anlıyoruz. Bu nedenle salonumuzda size öncelikle rahat edeceğiniz konforlu ve samimi bir ortam yaratıyoruz. Salonumuza adımınızı ilk attığınız andan itibaren ihtiyaçlarınızı iyi bir şekilde analiz ediyor, size kendinizi özel hissettirecek hizmetler sunuyoruz.

Salonumuzdaki eğitimli ve profesyonel ekip arkadaşlarımızın sayesinde renklendirme, kesim, makyaj ve şekillendirme tekniklerini başarılı bir şekilde kullanarak, son moda saç ve makyaj uygulamalarını başarılı bir şekilde hazırlayabiliyoruz. Kullandığımız ürünler konusunda da oldukça hassas davranarak, salonumuzda sadece en seçkin markaların ürünlerini kullanıyoruz.

Gelin saçınızı her detayıyla sizin içinize sinecek şekilde, sizin zevkleriniz ve istekleriniz doğrultusunda hazırlıyoruz. Gelin saçınızın yüz şeklinize, gelinlik modelinize, duvağınıza ve düğün mekanınıza uygun olması oldukça önemlidir. Bu nedenle size en yakışacak gelin saçı modeli konusunda kararsızlık yaşarsanız profesyonel bir bakış açısıyla size yardımcı oluyoruz. Gelin saçınızın düğün gününüz boyunca güzelliğini koruması için de saç modelinize göre tokalarla güçlü bir şekilde tutturuyor ve kaliteli saç sabitleyicileri ile sabitliyoruz.

Saçlarınızın ardından sıra geliyor kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj uygulamanıza. Makyajınızı ister iddialı ister nude tonlar kullanarak doğal görünümlü bir şekilde hazırlayabiliyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, özenle hazırlanmış güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanızı sağlıyoruz.

Her şeyin en iyisini istediğiniz düğün gününüzde güzelliğiniz için de en iyisini yapıp Kadınca Kuaför’ün profesyonel dokunuşlarıyla göz alıcı bir güzelliğe ulaşmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Kadınca Kuaför Ankara gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Fatih, Mah. Gülyaz Cd. No:6/4, 06145 Pursaklar/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.