• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Salon Ayana Tarsus Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL

Salon Ayana Tarsus Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Salon Ayana Tarsus Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Salon Ayana Tarsus Sıkça Sorulan Sorular

Salon Ayana Tarsus kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Salon Ayana Tarsus kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Salon Ayana Tarsus kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Salon Ayana Tarsus kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Salon Ayana Tarsus kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Salon Ayana Tarsus Hakkında

Hayallerinizdeki kına organizasyonunu gerçekleştirmek için yıllardır tarihi bir hanın içerisinde yer alıyoruz. Sadece kına değil, sünnet, düğün, nişan gibi özel günleriniz için de hizmet veriyoruz. Profesyonel ve kaliteli personellerimizle birlikte mutluluğunuza şahit olmak istiyoruz.
Kına organizasyonları Osmanlı zamanında beri devam eden geleneklerimizden biridir. Eski bir Türk geleneği olan bu eğlenceler, kızın baba evinde son kez kaldığı gün yapılır ve duygusal bir gün olur. Evliliğe aday olan çiftlere kına yakılarak kendilerini evliliğe adanması beklenir. Ama bu tür bir organizasyonda geleneksel farklılıklar var. Kına yakma ritüellerinde ya da yakıldıktan sonraki ritüeller gibi değişiklikler olabiliyor. Tabi ki zaman içerisinde daha farklı ritüellerle de gerçekleşmeye başladı. Salon Ayana Tarsus olarak ise dilek feneri dahi birçok ayrıntıyı düşünerek sizi hem ağlatacağımız hem de güldüreceğimiz bir organizasyon düzenliyoruz. Yörelere göre değişen ritüellerin ardından geriye kalan her an dans edeceğinize emin olabilirsiniz. Çünkü orkestramız ortamın nabzını iyi tutuyor ve sizi asla oturtmuyor.
Kına tahtından dilek fenerine her konuda organizasyonunuz öncesi gerçekleştirdiğimiz toplantı sayesinde karar veriyoruz. Yemekli olacaksa menüye, ikramlı olacaksa atıştırmalıklara dahi o an karar veriyoruz. Hatta dilerseniz öncesinde tadım da gerçekleştirebiliyorsunuz. Tarihi bir handa yer aldığımızdan dolayı tıpkı o dönemlere yaraşır gibi gece geçiriyorsunuz. Mersin Tarsus kına gecesi mekanları arasında Salon Ayana Tarsus olarak farkımızı da bu noktada yaşıyorsunuz. Sultanlara layık bir gece sunuyoruz size.
Eğer bizimle iletişime geçmek ve daha detaylı bir bilgilendirmeye sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak formu eksiksiz doldurmak! Ücretsiz fiyat teklifi aldığınız takdirde hemen telefon ya da mesajla hızlı bir geri dönüş sağlıyoruz! Böylece kendinizi adeta sarayda hissedeceğiniz bir kına gecesi düzenliyoruz!

İletişim

 • Adres:

  İsmet Paşa Mah. Rasim Dokur Blv. No:53A Üzüm Heykeli Yanı

 • Haritadaki Konumu

  Salon Ayana Tarsus Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.