Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu Hakkında

Kapasitesi oldukça geniş olan salonumuz, Mersin kına gecesi mekanları arasında uygun fiyatıyla karşınıza çıkıyor. 2017 yılında yenilenerek kapasite artırılan salonumuzda size eğlenceli kına geceleri düzenliyoruz. Gecenin sonunda ise memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.


Şu zamana kadar birçok çiftin mutluluğuna şahit olduk. Her seferinde yeni dostlar edindik. Şimdi ise sıra sizde! Düğün öncesi stresinizi attığınız kına gecesi organizasyonunuz için profesyonel bir hizmetle karşınızdayız. Öncesinde gerçekleştirdiğimiz görüşmeler sayesinde bir kına programı oluşturuyor, her detaya yer veriyoruz. Bir organizasyon şirketi yardımı ile hayalinizdeki konsepti de gerçekleştirebiliyorsunuz. “Osmanlı”, “Hint” ya da “Romantik” gibi… Rahat edebilmeniz için salonumuzda her detayı düşündük. Havalandırmadan ferah oturma düzenine kadar… Rahatça dans edebilmeniz, sıkışmadan masaların arasında gezebilmeniz için… Ayrıca yemekli ya da yemeksiz alternatiflerle de karşınıza çıkıyoruz. Kına davetine özel menüler ya da atıştırmalıklar hazırlıyoruz. Profesyonel ekibimizde bu esnada son derece güler yüzlü bir şekilde hizmetlerini gerçekleştiriyor. Her bir misafirinizle tek tek ilgilenip, ihtiyaçları varsa hemen karşılıyor.


Memnuniyet odaklı bir çalışma prensibine sahip olduğumuz için kınanızdan keyif almanız bizim için çok önemli. Bu çizgiden asla şaşmadan aynı zamanda eğlenceyi de vadederek hizmet vermeye devam ediyoruz. Özellikle Mersin Tarsus kına gecesi gibi yörelere ait merasimleri gerçekleştirmek isterseniz de geleneklerinize uygun bir program hazırlıyoruz. Tüm bunları da oldukça uygun fiyatlarla gerçekleştiriyorsunuz. Diğer mekanlardan farklı olarak bütçe dostuyuz ve tahmininizden daha uygun fiyatlarla kına organizasyonuna ev sahipliği yapıyoruz.


Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu olarak bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli! Telefon ya da mesajla geri dönüş sağlayarak düğün öncesi oldukça eğlendiğiniz, yörenize uygun merasimlerinizi gerçekleştirdiğiniz ve tüm bunları uygun fiyata yaptığınız kına gecenizin kapılarınızı aralıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Beydeğirmeni Mahallesi, Adana Blv. No:30

 • Haritadaki Konumu

  Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.