• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gizli Bahçe Cafe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Gizli Bahçe Cafe Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Gizli Bahçe Cafe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gizli Bahçe Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Gizli Bahçe Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gizli Bahçe Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gizli Bahçe Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gizli Bahçe Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Gizli Bahçe Cafe Hakkında

Düğün organizasyonunuz öncesinde keyfinizce eğlenebileceğiniz kına ve bekârlığa veda partisine hazır olun. Kusursuz bir organizasyonu sizinle buluşturuyoruz.


Tarsus Gizli Bahçe kına organizasyonları için gelin, damat adayları ve aileler tarafından oldukça tercih edilen bir adres. Her yıl değişen kına trendlerine uygun olarak değişiklikler yapıyor, çiftlerin hayalindeki gibi bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Günlük hizmet akışımızda restoran işletmeciliği yaparak misafirlerimizi ağırlasak da özel organizasyonlarını kutlamak isteyen misafirlerimize geniş alanımızı tahsis ediyor, diledikleri gibi eğlenebilecekleri bir alan oluşturuyoruz.


Misafirlerimizi ağırladığımız davet alanımızdan bahsedecek olursak. 100 m2 kapalı 200 m2 açık alana sahibiz. İşletmemiz Tarih kokan bir taş bina olup kapalı alanımız kışın sıcak yazın serin olduğundan dolayı rahat bir şekilde vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Binanın Avlu kısmı yem yeşil zeytin ağaçları ve renkli çiçeklerle çevrili bir alandır. Özel günlerde çiftlere açık alanımızı tahsis ediyor, keyiflerince eğlenebilecekleri bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.


Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifimiz mevcuttur. Masa ve sandalyeleri seçtiğiniz renkle hazırlıyor, gelin damat masası üstüne canlı çiçek ve aksesuar koyarak mekâna canlı bir hava kazandırıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partinizi ve nişan organizasyonunuzu konsept bir şekilde kutlamak istiyorsanız anlaşacağınız organizasyon firmalarıyla birlikte süsleme yapma imkânı da tanıyoruz. Böylece kına geceniz için kına tahtı, kına süslemeleri temin edebilir, nişan masanızı şık masa örtüleri ve iri şamdanlarla gösterişli bir hâle getirebilirsiniz.


Özel günlerin önemini ve değerini bilen bir kadroya sahibiz. Aile arasında yakın arkadaşlarınızla birlikte kutlama yapabileceğiniz mek3an arıyorsanız hizmetinizdeyiz. Bizimle sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp, karşınıza çıkan formu doldurarak iletişime geçebilir, Gizli Bahçe Tarsus adres ve telefon bilgisine kolay yoldan ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kızılmurat mah. K.Tursunbay sok.(cafeler sokağı,2721 sok.) No:23

 • Haritadaki Konumu

  Gizli Bahçe Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.