Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Ba-balık Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ba-balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Ba-balık Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Ba-balık Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ba-balık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Ba-balık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ba-balık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ba-balık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ba-balık Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ba-balık Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Ba-balık Restaurant Hakkında

2017 yılında Murat Telkan tarafından Ba-balık Restaurant Mersin’de kuruldu. Bugüne dek modern ve geleneksel servis anlayışımız ile yüksek kalitede deniz ürünlerini oltanın ucundan sofranıza getiriyoruz. Bunu ilke edinen şık bir restoranız.


Karaduvar Beldesi Mersin-Adana yolu üzerinde sahile uzanan bir yer. Tarihi ise oldukça geçmişe dayanır. Eski ismi ile Anchiale olan Karaduvar, M.Ö 333 tarihinde Pers Kralı 3. Darius ile yapılan savaştan hemen önce Alexander tarafından alınmıştı. Hatta buranın bir günde inşa edildiği rivayetler arasında. Şimdi ise merkeze uzak bir köy durumunda olmakla birlikte halkının geçim kaynağı balıkçılık olarak karşımıza çıkıyor.


Henüz çok büyük bir geçmişimiz olmasa da tüm ekibimiz en az 15 sene deneyimli. Bu kadar yıl kendimizi balıkçılığa adadık ve restoranımızda memnuniyete öncelik verdik. Şimdi ise bu hassasiyetimizin meyvelerini yiyoruz. Menülerimizin hazırlanması sırasında en taze ve en leziz deniz ürünü çeşitlerinden yaptığımız seçimlerle karşınıza çıkıyoruz. Mevsimine göre zengin meyve sebzelerle balıklarımızın lezzetini tamamlıyoruz.


Restoranımız uygun fiyatlarla hizmet sunduğu gibi açık otopark hizmeti de sağlıyor. Mersin’in iş, sanat ve spor dünyasından pek çok seçkin konuğu ağırladığımız mekanımızda deniz manzarası ile 150 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz. Doğum günlerinden nişana kına gecelerinden iş toplantılarına kadar birçok misafiri ağırlıyoruz. En özel günlerinizde Ba-balık farkınızı hissetmenizi çok istiyoruz. Bir de üzerine muhteşem deniz manzarası eklenince gerçekten güzel bir ortamda kutlamanızı yapıyorsunuz.


Eğlenceli kına geceleriniz için Mersin’de bir mekân arayışındaysanız mutlaka listenize bizi eklemelisin. Bir organizasyon firmasıyla deniz manzarası eşliğinde ortaya harika bir organizasyon çıkarabilirsiniz. Bunun için de bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. İlk olarak yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamak. Daha sonra ise formu eksiksiz doldurarak bize ulaşabiliyorsunuz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Karaduvar Mahallesi, 65112. Sk. No:142 Camili Köyü

 • Haritadaki Konumu

  Ba-balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.