Dalgül Düğün Salonu

E-posta Gönder

Dalgül Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Dalgül Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  500-750

Dalgül Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Dalgül Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Dalgül Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Dalgül Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Dalgül Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Dalgül Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına töreni

Dalgül Düğün Salonu Hakkında

Düğün organizasyonunuz öncesi eğlenceli bir kınaya ev sahipliği yapıyoruz. Davetli sayısına göre değişen profesyonel personelimizle birlikte her an yanınızda olup, mutlu olmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Her kesime hitap eden fiyatlandırmamız ile birlikte kına gecesi organizasyonunuz için hizmet vermeye hazırız.


Geniş salonumuz sayesinde rahatça dans ediyor, sevdikleriniz ile birlikte kına gecenizin tadını çıkarıyorsunuz. Organizasyonunuz öncesi bir araya geliyoruz. Bu esnada ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi konuşuyoruz. Nasıl bir süsleme olacağından hangi şarkılara özellikle yer vermek istediğinize kadar ayrıntılı bir şekilde fikirlerimizi paylaşıyoruz. Görüşmenin sonunda da kına programınızı oluşturuyoruz. Böylece kına günü gelip çattığında tek derdiniz sadece misafirleriniz ile ilgilenmek oluyor.


Hizmetimiz boyunca güler yüzü eksik etmiyoruz. Hazırladığımız programda da asla aksaklık olmasına müsaade etmiyoruz. Servis ekibimiz her bir misafirinizle tek tek ilgileniyor, ihtiyaç dahilinde ise hemen gideriyor. Göz hizanızda her an bulacağınız kadar yakında duruyorlar. Kınanız esnasında bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Öncesinde birlikte ufak bir program üzerinden geçiyorsunuz. Daha sonrada program anındaki değişiklikleriniz ya da ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda devreye giriyor.


Orkestramız da size eğlenceli bir gün sunuyor. Çünkü ortamın nabzını iyi tutabildikleri gibi her türden şarkı icra edebiliyorlar. Üstelik kendinizde istek de bulunabiliyor, yörenize uygun dansınızı yapabiliyorsunuz. Bunun dışında Dalgül Düğün Salonu Mersin fiyatları da oldukça uygun. Bölgedeki salonlar arasında farklılığımızı bu konu oluşturuyor.


Bizimle iletişime geçmek de çok kolay. Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Böylece telefon ya da mesajla geri dönüş sağlayarak Mersin Dalgül Düğün Salonu adresinin tarif ederek sizi salonumuza davet ediyoruz. Bir kahve eşliğinde hayatınızdaki en önemli anlardan birini planlamaya başlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yusuf Kılıç Mah. Kuvayi Milliye Blv. No:401

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dalgül Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.