Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Efsane & Yalı Beach Club

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Efsane & Yalı Beach Club Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Efsane & Yalı Beach Club Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Efsane & Yalı Beach Club Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Efsane & Yalı Beach Club Sıkça Sorulan Sorular

Efsane & Yalı Beach Club kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Efsane & Yalı Beach Club kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Efsane & Yalı Beach Club kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Efsane & Yalı Beach Club kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Efsane & Yalı Beach Club kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Efsane & Yalı Beach Club Hakkında

Deniz manzarası nazır yemyeşil bir kır alanında bekârlığa veda partinizi kutlamaya var mısınız?


Efsane & Yalı Beach olarak uzun yıllar boyunca Mersin Anamur’un en güzel sahillinde faaliyet gösteriyor, kaliteli hizmet anlayışımızla misafirlerimizi karşılıyoruz. Günlük hizmet akışımızda restoran işletmeciliği yapsak da çiftlere özel gün kutlamalarını açık ve kapalı alanımızda gerçekleştirme fırsatı tanıyoruz.


Yemyeşil kır bahçemizde açık alanda sevdikleriniz birlikte unutulmaz bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir gün geçirmek istediğinizi öğreniyor ve bu doğrultuda size farklı alternatifler sunuyoruz.


Kapalı alanda kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız bu fırsatı da tanıyoruz size. Her mevsim faaliyet gösterdiğimiz kapalı alanımız yüksek tavan, kolonsuz ve gerekli ısıtma sistemi mevcut olduğundan dolayı rahat bir gün geçirebileceksiniz.


Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor, organizasyonunuzun türüne göre süslemelerin tarzını belirliyoruz. Kına ve bekârlığa veda partinizde konsept bir kutlamak gerçekleştirmek istiyorsanız bindallı ve kaftanınıza uygun renkte kına tahtı ve kına süslemeleriyle davet alanımızı hazırlıyoruz.


Yemekli düğün tercihlerinizde, tecrübeli aşçılarımızın hazırladığı ev tadındaki yemek seçeneklerini misafirlerinize deneyimli servis elemanlarımızla sunuyoruz. Menü içeriğimizin, tüm konuklarınızın damak zevkine hitap edebilecek şekilde olmasına özen gösteriyoruz. Yemeklerde kullandığımız ürünleri güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyor, düğün gününüzde sizi ve davetlilerinizi hem eğlendiriyor hem de lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz.


Efsane Yalı Beach olarak hizmet vermeye başladığımızdan kısa süre sonra çiftler tarafından tercih edilen Anamur kına organizasyon mekânlarından biri olma özelliği kazandık. Kına organizasyonları dışında; düğün, nişan, sünnet, baby shower, kurumsal etkinlik ve açılışlara da ev sahipliği yapabiliyoruz.


Siz de bizim ev sahipliğimizde yıllar geçse de unutamayacağınız bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Mehmet Akif Ersoy Caddesi Anamur Mersin

 • Haritadaki Konumu

  Efsane & Yalı Beach Club Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.