Tarsus Salon Ayana Tarsus

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Tarsus Şelale Küçük Ada Restoran

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Tarsus Tarsus Şoförler Cemiyeti Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Tarsus Ayyıldız Kır Düğünü

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Tarsus Marco Pasha Orkinos Restaurant

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Tarsus Zorbaz Otel

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Tarsus Yıldırımlar Park

100 - 600 Kişi
250 TL'den az

Tarsus Gizli Bahçe Cafe

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Tarsus Osmanlı Marco Pasha Hotel

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Tarsus Elif Hatun Konağı

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Tarsus Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Tarsus, Mersin kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları arasında çiftler tarafından en çok tercih edilen ilçelerden biri. Bunda da ilçedeki davet alanlarının çeşitliliği ve yerleşim yerinin merkeze yakınlığı çok büyük rol oynuyor. Aynı zamanda Tarsus, Türkiye’deki en eski yerleşim yerlerinden biri olarak dikkatimizi çekiyor. Bu da tarih aşığı çiftler için bazı avantajlar oluşturuyor.

Tarsus kına gecesi mekanları, unutulmaz bir tören düzenlemek istiyorsanız tam size göre. Zengin tarihiyle tanıdığımız ilçede kına törenlerine ev sahipliği yapan birçok konak bulunuyor. Yüzyıllardır ilçede bulunan konaklar, modern bir dokunuşla çeşitli organizasyonlar için hazır hale getiriliyor. Siz de kına töreninizi bu konaklardan birinde yapmak isterseniz Şehitkerim Mahallesi’ndeki mekanları inceleyebilirsiniz.

Mersin Tarsus kına mekanları, ilçenin birçok noktasında bulunabiliyor. Aynı zamanda ilçe, zengin tarihi dokusu nedeniyle turistlerin odak noktası haline geliyor. Bu yüzden davet alanları açısından Tarsus’un en popüler yeri, Kızılmurat Mahallesi’nde birçok otel bulunuyor. Bu oteller, üst kalite hizmetleri ile kına törenlerine ev sahipliği yapabiliyor. Ayrıca şehir dışından gelen konuklarınızı ağırlama şansı sunuyorlar.

Tarsus’ta düğününüzden önce geleneksel kına törenleri yapabileceğiniz gibi bekarlığa veda partileri de düzenleyebilirsiniz. Bununla birlikte iki organizasyonu da yapan çiftlerin sayısı gittikçe artıyor. Tarsus bekarlığa veda mekanları, en yakın arkadaşlarınızla istediğiniz gibi eğlenebileceğiniz alanlar sunuyor. Bu organizasyonları ağırlayan restoranlar, ekstra hizmetler ile canlı müzik gibi isteklerinizi de yerine getirebiliyor.

Tarsus Kına Mekanlarında Fiyatlar Nasıl?

Tarsus’taki mekanlar, kına törenlerini fiyatlandırırken kişi başı üstünden rakamlar kullanıyor. Bu yüzden konuk sayınızın artması, genel maliyeti de yükseltiyor. Görkemli törenleri ağırlayan davet alanları, kişi başı fiyatları düşük tuttuğu için hesaplı kına geceleri yapmak bu mekanlarda mümkün olabiliyor. Tarsus’taki davet alanları, Mersin kına gecesi mekanlarının fiyatlarını incelediğimizde ortalamanın altı rakamlarla hizmet vermeye başlıyor.

Beydeğirmeni ve Kızılmurat gibi mahallelerde başlangıç fiyatları ile kına törenleri yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu yerlerde bulunan davet alanlarının açık veya kapalı özelliklerde olması, fiyatlara etki etmiyor. Bununla birlikte Tarsus kına mekanları fiyatlarını tören gününe göre farklı hesaplayabiliyor. Örneğin; hafta içi günlerinden birini tercih etmeniz durumunda genelde daha hesaplı rakamlar sizi bekliyor.

Tarsus’ta kına töreninizi yapmak istediğiniz mekan türü, fiyatlara etki edebiliyor. Örneğin; ilçede bulunan otel, restoran ve kır bahçelerinde her bütçeye uygun törenler düzenleyebilirsiniz. Fakat kına töreninizi Mersin’in zengin tarihine tanıklık etmiş konaklardan birinde yapmak isterseniz fiyatlar artıyor. Bunda ilçedeki tarihi mekanların az sayıda bulunması ve ihtişamlı dekorasyonları etkili oluyor.

Tarsuslu çiftler, kına törenlerini düzenlemek için genelde ılık ilkbahar ve sıcak yaz aylarını tercih ediyor. Bu da bazı mekanların sıcak sezonlarda daha yüksek rakamlarla hizmet vermesine yol açıyor. Bu sezonlarda erken rezervasyon indirimleri gibi avantajlarla kınanızı daha uygun bütçelerle yapabilirsiniz. Yemekli yerine kokteyl törenler düzenlemek de daha hesaplı rakamlara ulaşmanızı sağlayabilir.

Tarsus Kına Yerlerinin Kapsamlı Paketleri

Mersin kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları, kusursuz davetler düzenlemeye özen gösteriyor. Bunun için de mekanların neredeyse hepsinde sizi profesyonel davet sorumluları karşılıyor. Tarsus’taki kına mekanları da bu hizmeti sunarak pürüzsüz törenler organize etmenizi sağlıyor. Tören esnasında da tecrübeli ekipler görev alıyor. Ayrıca dışarıdan organizasyonlarla çalışan kına mekanları Tarsus’ta bulunabiliyor.

Tarsus’ta kına gecesi yapılacak yerler güçlü altyapıları ile birçok organizasyona ev sahipliği yapabiliyor. Davet alanları, gecenizin tam aklınızdaki gibi olabilmesi için kınayla ilgili aksesuar, dekor ve süsleme parçalarını sizin için temin ediyor. Mekanlar aynı zamanda profesyonel çekim ekiplerini de töreninize getiriyor. Bu sayede farklı konseptlerde fotoğraflar çekilerek töreninizi unutulmaz bir hale getirebilirsiniz.

Kına törenleri deyince aklımıza gönlünüzce eğlenebildiğiniz keyifli organizasyonlar geliyor. Tarsus’taki davet alanları da; kına müziği, davul şovlar ve kostümlü dans gösterileri ile törenlerinize renk katmayı amaçlıyor. Tarsus’ta kına gecesi mekanları, kesintisiz müzik hizmetini canlı orkestralar veya DJ performansları ile sağlıyor. Ses ve ışık sistemlerinin kurulumu da mekanlar tarafından yapılıyor.

Tarsus kına salonlarının paketleri, en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanıyor. Örneğin; yemekli bir davet vermek isterseniz aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli menüler sizi bekliyor. Yemekli törenlerde menüler, mekanların mutfaklarında veya catering firmaları ile hazırlanabiliyor. Memnuniyetinizin garantilenmesi için çoğu mekan demo menüler ile yemekleri tatmanıza şans tanıyor. Dilerseniz çoğu yerde menülerde değişiklik de yapabiliyorsunuz.

Size En Uygun Tarsus Kına Salonları

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları