Hotel Anemurion

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bozyazı, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Eva Palace
24 1

Mezitli

Eva Palace

100-200
50-100 TL
Niss Balo Davet & Organizasyon
24 1 8

Mezitli

Niss Balo Davet & Organizasyon

100-200
50 TL'den az
Forum Suite Otel
32

Yenişehir

Forum Suite Otel

200-300
50 TL'den az

Hakkında

Denize sıfır bir konumda eğlenceli kına davetinizi gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrese geldiniz. Hotel Anemurion olarak hem kapalı hem de açık alanlarımızla özel gün organizasyonlarınız için profesyonel bir hizmet veriyoruz.


2006 yılında aldığımız mavi bayrak ödülü ile rahatça plajımızdan yararlanabilirsiniz. Çünkü amacımız; tatil için gelenlere yeterli konforu sağlamak, özel organizasyonlarına ev sahipliği yapmamızı istedikleri için gelenlere de profesyonel bir hizmet. Üstelik merkezi bir konumda yer alıyoruz. Şehir merkezine sadece 10 dakikalık bir mesafedeyiz. Misafirleriniz rahatça otelimizi bulacaklar. 74 odamızın her biri de sıcak renkler ve zarif bir dekorasyonla inşa edildi. Eğer deniz kenarında nikah sonrası yemek kutlaması yapmak istiyorum diyorsanız da restoranımız hem kapalı hem açık alanlarıyla hizmetinizde!


200 kişilik bir kapalı salona sahibiz. Kınadan nişana kadar birçok butik organizasyonunuz konusunda hizmet veriyoruz. Diğer bir kısım ise kır bahçemiz. Burada yeşil ve mavinin o muhteşem uyumuna şahit oluyorsunuz. Akdeniz’in manzarası ile birlikte yemekli ya da yemeksiz olarak kına davetinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Yemekli düşünüyorsanız ustalarımı size bir kına menüsü hazırlıyor. Tabii ki içeriği konusunda önceden bir araya geliyoruz ve tadım ve değişiklik dahi yapabiliyorsunuz. Bu yüzden tam olarak içinize sinen bir menüyü misafirlerinize sunuyoruz. Yemeksiz düşünüyorsanız da kınaya özel lezzetler sunuyoruz. Özetle, tamamen ne yapmak isteğinizle alakalı gelişiyor bütün planlamamız. Eğer aklınızda en ufak bir şüphe varsa Anemurion Hotel yorumlarına bir göz atabilirsiniz. Her biri sırayla silinecek!


Eğer Anemurion Hotel telefon numarasını merak ediyorsanız yapmanız gerekenler var. İlk olarak yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra da çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli! Telefon ya da mesajla dönüş sağladıktan sonra da eğlenceli kına davetinize ilk adımları atıyoruz!

İletişim

Yetkili Kişi

Yetkili Kişi

  • Adres: Yat Limanı Yanı

Hotel Anemurion Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!