Sare Garden

E-posta Gönder

Sare Garden

Sare Garden Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Sare Garden Kapasite

 • Kapasite

  500-750

Sare Garden Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Sare Garden Sıkça Sorulan Sorular

 • Sare Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Sare Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Sare Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Sare Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Sare Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına töreni

Sare Garden Hakkında

Evliliğe giden bu mutlu yolda eğlenceli bir kına gecesi geçirmek, yemekli ya da yemeksiz alternatifler sunarak özel bir hizmet almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sadece kına değil düğün, söz, nişan, sünnet, iş toplantıları gibi özel organizasyonlarınızı da düzenliyoruz. Sare Garden Mersin her zaman yanınızda!

Şık bir atmosferin içinde harika bir kına gecesi yaşıyorsunuz. İster kapalı ister açık alanlarımızda kına gecenizi düzenleyebiliyorsunuz. Sevdikleriniz ile hoş vakit geçireceğiniz, eğleneceğiniz ve lezzetine doyamayacağınız bir kına organizasyonu vadediyoruz. Sınırsız hizmet ve memnuniyet odaklı bir anlayışla davetlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bu mutlu günü birlikte yaşamak için en ince ayrıntısına kadar her şeyi düşündük.

Organizasyonunuz öncesi gerekirse yüz yüze görüşmeyi çok istiyoruz. Kaynaşmak, tanışmak ve programı belirlemek için bu şekilde yapılması daha doğru geliyor. Tecrübemiz dolayısıyla farklı fikirlerle karşılaşabiliyorsunuz bu esnada. Görüşme esnasında ihtiyaç ve taleplerinizi de dinliyoruz. Bunun ışığında da bir program hazırlıyoruz. Mekânımızın süslenmesi konusunda bazı konseptlere sahibiz. Fakat bir organizasyon firmasıyla anlaşarak daha profesyonel bir süsleme de sağlayabilirsiniz.

Kına geceniz esnasında tahsis ettiğimiz organizasyon sorumlusu sayesinde program hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Böylece sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz. Kına gecesi esnasında da tek derdiniz eğlenmek ve misafirlerinizle ilgilenmek, oluyor! Çünkü ne kadar ayrıntılı ve aksesuarı fazla olan bir davet olduğunun farkındayız.

Kına geceniz için bizim gibi işinde profesyonel restoranlarla çalışırsanız daha rahat ve keyifli bir davet geçireceğinize emin olabilirsiniz. Bu sebeple yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurursanız bizimle iletişime geçebiliyorsunuz. Üstelik Sare Garden Mersin telefon numarasına da ulaşabiliyorsunuz. Uygun fiyatın kaliteyle birleştiği düğün davetiniz için hayallerinizdeki gerçekleştirmek için çalışıyoruz! Şehrin kalabalığını bir kenara bıraktığınız huzurlu bir organizasyon için…

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Çopurlu Mahallesi Mersin-Gözne Yolu

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sare Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.