Sevgi'de Sadabad

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sevgi'de Sadabad - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Sevgi'de Sadabad Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Sevgi'de Sadabad Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sevgi'de Sadabad Sıkça Sorulan Sorular

Sevgi'de Sadabad kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sevgi'de Sadabad kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Sevgi'de Sadabad kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Sevgi'de Sadabad kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sevgi'de Sadabad kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Sevgi'de Sadabad Hakkında

Hayatınızın en özel gününü, kız ve erkek arkadaşlarınızla birlikte kutlayacağınız bekârlığa veda partinizi meyhane ortamında kutlamaya ne dersiniz?


Sevgi'de Sadabad Meyhane olarak uzun yıllar boyunca Mersin Yenişehir’de faaliyet gösteriyoruz. Eğlenceli ve samimi ortamımızda hayatınızda hiç eğlenmediğiniz kadar eğlenmenizi sağlıyor, bunun yanında birbirinden farklı çeşitte olan yemeklerimizle misafirlerimizi lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte misafirlerimizi en iyi şekilde karşılıyor, unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlıyoruz. Nikâh sonrası aile yemeyi, bekârlığa veda, doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlenceleri başta olmak üzere bütün butik organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz.


Organizasyonları planlama stilimizden bahsedecek olursak; davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını hazırlıyoruz. Masa üstlerine genellikle beyaz üzerine mavi runner seriyor, mumlarla masaya şıklık kazandırıyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız anlaşacağınız organizasyon firmalarından temin edeceğiniz masa sandalye süslemeleri, dekor ve aksesuarlarla restoranımızı süsleme imkânı da veriyoruz.


Restoranımız kapalı alan olmasına karşın yüksek tavan ve geniş olduğundan dolayı kendinizi ferah bir ortamda bulacaksınız. İç mekân tasarımımızı beğeneceğinizden eminiz. Nostalji yaşayacağınız siyah beyaz fotoğraflarla kaplı duvarlarımız, balık restoranı ambiyansını hissedeceğiniz tavandan sarkan balık ağları ve şık aydınlatmalarımızla keyifli bir atmosferde misafirlerimizi karşılıyoruz.


Fasıl ekibimiz eşliğinde eğlenmeye doyamayacaksınız. Profesyonel ses sanatçıları ve orkestranın sahne aldığı işletmemizde neredeyse haftanın her günü canlı müzik hizmeti veriyoruz. Sizi eskilere götürecek şarkılar ve geniş repertuvara sahip müzisyenlerimizin çaldığı şarkılar eşliğinde keyifli vakit geçirebileceksiniz.


Sevgi'de Sadabad Meyhane olarak hizmete başladığımız an itibariyle kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerimizi karşılıyoruz. Kısa zamanda özel gün kutlamaları için tercih edilen Mersin’deki meyhaneler arasına biz de ismimizi yazdırdık. Siz de bekârlığa veda partinizi samimi ortamımızda kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Pirireis Mahallesi, Can Apartmanı Altı No:228/A, İsmet İnönü Blv., 33110 Yenişehir/Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sevgi'de Sadabad Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.