Liya Yetmişlik Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Liya Yetmişlik Restaurant - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Liya Yetmişlik Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Liya Yetmişlik Restaurant Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Liya Yetmişlik Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Liya Yetmişlik Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Liya Yetmişlik Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Liya Yetmişlik Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Liya Yetmişlik Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Liya Yetmişlik Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Liya Yetmişlik Restaurant Hakkında

Muhteşem bir organizasyonla bekârlığa veda partinizi meyhane konseptinde kutlamak istiyorsanız sizi Liya Yetmişlik Mersin’e davet ediyoruz. Uzun yıllar boyu üstün hizmet anlayışımız ve samimiyetimizle faaliyet gösteriyor, misafirlerimizin keyifli bir gün geçirebilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Yenilikçi ve gelişime açık bir düşünce yapısına sahip olduğumuzdan dolayı ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilmek adına restoranımızda düzenli aralıklarla değişiklikler gerçekleştiriyoruz. Özel gün kutlamaları için tercih edilen bir adres olmanın gururunu yaşıyor, muhteşem bir organizasyonla sizi buluşturuyoruz.

Eğlenceli ve kusursuz bir gün geçirmeniz için neler mi yapıyoruz?

-Restoranımızın konseptine bayılacaksınız. Beyaz rengini ağırlık olarak bütün detaylarda kullandık ve iç ve dış alanımıza ferah bir görünüm kazandırdık. Duvarlardan sarkıttığımız çiçekli saksılar ve objeler ve bulduğumuz her köşeye yerleştirdiğimiz bitkilerle bahçe havası yarattık.
-Organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz üstü tente ile kapanabilen açık ve ferah atmosfere sahip kapalı alanımız bulunuyor. Davetli sayınıza uygun olarak istediğiniz alanda masa ve sandalye düzenini hazırlayabiliyoruz.
-Muhteşem yemekler ve çeşit çeşit mezelerle masaları donatıyoruz. Deniz ürünlerinden et ve tavuk çeşitlerine ara sıcaklardan aperatiflere ve mezelere kadar bütün yemeklerimiz profesyonel eller tarafından kaliteli ürünler kullanılarak hazırlanıyoruz. Yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyor tercih edeceğiniz alkollü ve alkolsüz içecekle birlikte sıcak servis ediyoruz.
-Bizim ev sahipliğimizde bekârlığa veda organizasyonu dışında; nikâh sonrası aile yemeği kutlaması, nişan organizasyonu, doğum günleri, kurumsal eğlence ve iş yemekleri, yılın özel günleri arasında olan yıl başı kutlamanızı muhteşem bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında her türlü organizasyonlarınızda da hizmetinizdeyiz.

Liya Yetmişlik iletişim bilgisine sayfa üzerinden ulaşabilir, sağladığımız hizmetler ve fiyat bilgisi hakkında detayları öğrenebilirsiniz. Yapmanız gerekenler; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterli olacak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Fatih Mah. Adnan Menderes Bulvarı Üryan Apt. Altı No:202/B

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Liya Yetmişlik Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.