My House Cafe Lounge

E-posta Gönder

My House Cafe Lounge Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

My House Cafe Lounge Kapasite

 • Kapasite

  50-100

My House Cafe Lounge Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

My House Cafe Lounge Sıkça Sorulan Sorular

 • My House Cafe Lounge kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  My House Cafe Lounge kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • My House Cafe Lounge kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  My House Cafe Lounge kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

My House Cafe Lounge Hakkında

Uzun yıllardır eğlence sektöründe faaliyet gösteren mekânımız My House Cafe Erdemli Merkez Mahallesi’nde yer alıyor. Güzel konumumuz sayesinde kolaylıkla ulaşılabiliyor ve şehrin yer yerinden hemşerimiz tarafından ziyaret edilebiliyoruz. Kafemizde işini severek ve güler yüzlülük ile yapan büyük bir ekibiz ve her yeni başlayan gün yeni konuklarımızı aynı heyecan ve istekle ağırlıyoruz.

Mekânımızda günlük olağan hizmetimiz dışında önemli gün ve geceler için organizasyon hizmeti de veriyoruz. Doğum günü kutlaması, bekârlığa veda partisi ve benzeri etkinlikleri özenle düzenliyoruz. Bekârlığa veda partiniz için hem eğlenceli hem sıcak hem de samimi bir yer bulmak istiyorsanız, aradığınızı buldunuz.

Müziği çok seviyor ve mümkün mertebe kendimizden pek uzaklaştırmıyoruz. Bu sebeple mekânımızda genellikle haftanın her günü canlı müziğimiz. Başarılı, bu çevrede tanınmış ve sevilen müzisyenlerimiz, haftanın her günü için ve o günün haletiruhiyesine uygun olmak kaydı ile güzel ve keyifli şarkılar çalıyorlar. Dilerseniz bazı günleri örnek olarak söyleyelim; Çilingir Salı rakı fasıl gecesi, Keyifli Çarşamba, Canlı Perşembe, Romantik Cuma, bambaşka Cumartesi. Bu müzikler eşliğinden konuklarımız da oldukça eğleniyor ve tadı damağında kalmış biçimde mekânımızdan ayrılıyorlar. Ayrıca ilave etmek isteriz ki My House Cafe Lounge’da DJ müziğimiz ve Karaoke eğlencelerimiz de mevcut.

Eğer bekârlığa veda partinizi bizimle birlikte burada doyasıya eğlenerek geçirmek istiyorsanız sizi burada ağırlamaktan mutluluk duyarız. Eğer bizi ziyaret edip mekanımızı görmek isterseniz kapımız size her zaman açık. Ancak bize ulaşmanın daha kolay bir yolunu arıyorsanız hemen söyleyelim, zira bu türlüsü sadece 1 dakikanızı alacak. Ayrıca bu sayede My House Cafe fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Şimdi yapmanız gereken şu; sayfanın sağ yukarısında bulunan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Fiyat teklifi al!” butona basın. İşte bu kadar, sadece tek tık uzağınızdayız.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Merkez mahallesi Erdemoğlu Bulvarı Erdemkent Sitesi E Blok Erdemli Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  My House Cafe Lounge Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.