Üç Maymun

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Üç Maymun
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Üç Maymun Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Üç Maymun Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Üç Maymun Sık Sorulan Sorular

Üç Maymun kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Üç Maymun kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Üç Maymun kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Üç Maymun kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Üç Maymun kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Üç Maymun Hakkında

2007 yılında kurulan Üç Maymun Bar Mersin uzun süren uğraşlarla birlikte hizmet kalitesini artırarak çalışma hayatına devam etti. İlk olarak Viranşehir’de kurulduktan sonra Üniversite Caddesi şubesini açtık. Hizmet kalitemizi her defa artırmayı hedeflediğimiz için sürekli kendimizi yeniliyoruz.


Peki, adımız niye Üç Maymun? Bunun sebebi üç kardeşin işletme sahibi olması ve sembol olarak görmedim-duymadım-bilmiyorum diye adlandırılan üç maymunu seçtiler. Adımız tam olarak bu noktadan ortaya çıktı.


Memnuniyeti odak noktamız belirleyerek hizmetimize devam ettik. Her isteğinizi cevaplamaya çalışan bir anlayışla birlikte özel günlerini kutlamak isteyen herkesin karşına çıkıyoruz. Özellikle Mersin’de bir arayıştaysanız doğru adrese geldiniz.


Eğlenmeniz önceliğimiz. Çeşitli kokteyller, alkollü içkilerimizden mutlaka denemelisiniz. Bekârlığa veda kutlamanızı yaparken damağınızda hoş tatlar bırakacak. Aynı zamanda harika atıştırmalıklarla da şölen düzenleyebilirsiniz. Gece boyu oldukça eğlenecek, sonunda ise mutlu bir şekilde mekânımızdan ayrılacaksınız. Bizim de görmek istediğimiz bu.


Şu zamana kadar eğlenceli birçok etkinliğe ev sahipliği yaptık. Gruplar ağırladık ve hizmetimiz sayesinde memnun tavırlarla ayrıldılar. Çünkü bunu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer hizmet sektöründeyseniz ve iyi bir yer edinmek istiyorsanız bunu yapmak zorundasınız. Fakat bu bizim için hiçbir zaman bir zorunluluk olmadı. Çünkü işimizi en başından beri çok seviyoruz ve işimize gönülden bağlıyız.


Profesyonel ekibimiz ile birlikte tercih edilen, dilden dile yayılan bir mekân haline geldik. Ama buradaki en büyük etken, samimiyet! Misafirlerimize verdiğimiz güler yüzlü hizmet ve isteklerini tam olarak karşılamak! Bunları sağladığınız zaman müdavimlere ev sahipliği yaptığınız bir mekâna dönüşüyorsunuz.


Bizimle bekârlığa veda kutlamanız için iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar kolay! Bu sayede eğlenceli bir kutlamaya ilk adımlarınızı atıyorsunuz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Viranşehir Kordon 34301 Sok. Aytur Sitesi D Blok Altı No:16/A

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Üç Maymun Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.