Feraye Meyhanesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Feraye Meyhanesi
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Feraye Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Feraye Meyhanesi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Feraye Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

Feraye Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Feraye Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Feraye Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Feraye Meyhanesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Feraye Meyhanesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Feraye Meyhanesi Hakkında

Gece ya da gündüz ister arkadaşlarınızla ister tek başınıza rahatça gelebileceğiniz bir mekân olarak Feraye Meyhanesi Mersin’de hizmet veriyor. Keyifli vakit geçireceğiniz, meze ve yemeklerimize bayılacağınız bir meyhane olarak çarşamba, cuma ve cumartesi akşamları usta sanatçı ekibimiz ile harika dakikalar geçireceğinize söz veriyoruz. Feraye’yi yaşamak sizin için vazgeçilmez olacaktır.


Şık dekorasyonumuz ve iç mekanımızın ferahlığı sayesinde özel gününüze layık bir kutlama geçiriyorsunuz. Düğün öncesi sevdiklerinizle beraber harika lezzetlerin eşlik ettiği kutlamanız için son derece profesyonele çalışıyoruz. Öncesinde sağladığımız görüşmeler sayesinde ihtiyaç ve taleplerinizi belirliyoruz. Bu doğrultuda kutlama programınızı hazırlıyor ve bu sayede organizasyonunuzda her şey konuştuğumuz gibi oluyor. Yemek menüsü konusunda ise özel lezzetler hazırlıyoruz. Menümüzden seçeceğiniz meze ya da yemeği özenle hazırlıyor, tabaklarınıza servis yapıyoruz. Hatta dilerseniz önceden tadım ve değişiklik yapabiliyorsunuz. Damağınıza uymayan lezzet yerine başka birini seçebiliyorsunuz.


Hijyen konusu ise olmazsa olmazımız. Mutfaktan servise kadar yüzde yüz hijyen kurallarına uyarak hizmet ediliyor. Taze ve insan sağlığına uygun ürünler seçilmesine dikkat ediliyor. Çünkü gelen her misafirimizin menümüzdeki herhangi bir tanesini yerken gönlünün rahat olması bizim için çok önemli. Özellikle de bu tarz önemli kutlamalarda hem lezzet hem de hijyenle karşınıza çıkmaya özen gösteriyoruz.


Feraye olarak farkımızı hissetmenizi ve böyle önemli bir günü bizimle paylaşmanızı çok istiyoruz. Lezzetimizden, hijyenimizden ve misafirperverliğimizden şüphe duymadan meyhanemize gelebilirsiniz. Eğlenceli bir bekarlığa veda partisi için meyhane usulü bir kutlama düzenliyoruz sizin için. Yerinizde oturamadığınız, müziğe kendinizi kaptırdığınız davetinizde, orkestramızın ortamın nabzını ne kadar iyi tuttuğunun fark edeceksiniz. Eğer bizimle iletişime geçmek ve bekarlığa veda kutlamanızı ev sahipliğimizde yapmak istiyorsanız yapmanız gereken fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar basit!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Viranşehir Mah. Cengiz Topel Caddesi Pompei Villaları F Blok Dk:2

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Feraye Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.