Suncity Spa & Wellness

E-posta Gönder

Suncity Spa & Wellness Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  200 - 350 TL

Suncity Spa & Wellness Kapasite

 • Kapasite

  50'den az

Suncity Spa & Wellness Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Suncity Spa & Wellness Sıkça Sorulan Sorular

 • Suncity Spa & Wellness kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Suncity Spa & Wellness kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Suncity Spa & Wellness kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Suncity Spa & Wellness kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Suncity Spa & Wellness kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Suncity Spa & Wellness Hakkında

Geleneksel Türk hamamı ile SPA, sauna ve masaj hizmetlerini bir araya getiren Suncity Spa & Wellness’a davetlisiniz. Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz tesisimizde hijyen ve sağlık koşullarına uygun hizmet veriyoruz. Günlük hayatın stresi ve yorgunluğunu atmak isteyenlerin tercihi oluyoruz. Ancak sunduğumuz bir hizmet var ki, evlilik sürecindeki gelin adaylarını heyecanlandıracak… En eski geleneklerimizden bir tanesi olan gelin hamamı eğlencelerini fark yaratan modern bir çizgide tasarlıyoruz. Nasıl mı? Gelin, anlatalım:

Mersin gelin hamamı etkinlikleri için geldiğiniz tesisimizde Türk hamamı kültürüne uygun bir alanla karşılanıyorsunuz. Ancak modern ve geleneksel ritüelleri harmanlayarak geniş bir hizmet skalasında güzel vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Üstelik yoğun ve stresli bir dönemden geçiyorsanız, bu ânlar size çok iyi gelecek! Çünkü sıcak ve soğuk alanlarımızda yapılan masaj ve terapilerle toksinlerinizi atacaksınız. Uzun bir koşturmaca sürecinde, tatlı da olsa pek çok telaşın ortasında olduğunuzu da biliyoruz. Bu yüzden en iyi şekilde dinleneceğiniz harika bir gelin hamamı paketi de sunuyoruz.

5 kişiden 25 kişiye kadar gruplarla eğlenmeye hazır mısınız? Erdemli Çeşmeli’de yer alan tesisimizde sizi özel olarak tasarlanmış ferah masaj salonlarında; klasik masaj dışında birçok hizmetimiz var. Aromaterapi, anti-stres, medikal, anti-selülit, sıcak taş, lenf drenaj, Thai, mix terapi mesajları ve refleksoloji hizmetleri veriyoruz. Birbirinden özel hizmetleri birleştirdiğimiz 75 dakika, 120 dakika gibi sürelerde devam eden paketlerimizden dilediğinizi seçebilir. Eğlenceyi vitamin bar ve farklı salonlarımızda tamamlayabilirsiniz. Fiyatlarımız ise 75 TL’den başlayan hizmet tercihinize göre değişiyor. Her şey harika olacak ve bu gelin hamamı etkinliğiniz fark yaratacak!

Hijyen ve sağlık koşullarını temel alarak hizmet verdiğimiz, Suncity Spa Wellness iletişim formu sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor. Bir ân önce iletişime geçerek beş duyunuza hitap edecek büyülü dünyamıza katılın!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Çeşmeli Mah.4.Sokak,No:12D, Erdemli,Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Suncity Spa & Wellness Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.