Sarnıç Tesisleri

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sarnıç Tesisleri - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Sarnıç Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Sarnıç Tesisleri Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sarnıç Tesisleri Sık Sorulan Sorular

Sarnıç Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sarnıç Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Sarnıç Tesisleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sarnıç Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına töreni

Sarnıç Tesisleri Hakkında

1994 yılında iki kardeşle yolculuğumuza başladık. İlk başlarda marketçilik ve sucuk üretimi faaliyetleri yürütürken şu an tesisimizde 18 odalı otel, 1000 kişilik açık hava restoranı, 500 kişilik alakart restoranı, alışveriş merkezi ve sucuk üretim tesisi bulunuyor. Mersin Gözde Sarnıç Restaurant adıyla profesyonel bir hizmetle düğünden nişana kınadan doğum gününe kadar özel organizasyonlarınız için çalışıyoruz.


2016 Mayıs ayında açılan butik otelimizle birlikte daha da büyüdük. Çok fazla misafir ağırladık. Özel organizasyonlar gerçekleştirdik. Yazın kına yapmak isteyenler için 350 kişilik bir bahçemiz var. Yazın bunaltıcı sıcağında serin bir kına gecesi yaşamak isteyenlere özel… Kış ayında ise değerlendirebileceğiniz kapalı salonlarımız var. Ayrıca çocuk oyun alanları ve hayvanat bahçemiz sayesinde de çocukların ilgi odağı haline geldik. Böylece belki de ilk defa minik misafirlerimiz bir mekandan sıkılmayacaklar


Ormanın ortasında açık havada kına imkanı sunuyoruz. Bir organizasyon şirketi eşliğinde konsept bir gece bile geçirebilirsiniz. Tesisimizden her açıdan memnun kalacağınıza da eminiz. Ayrıntıcı ve hassas tavrımız sebebiyle de özel günlere verdiğimiz değeri fark ediyorsunuz. Bol eğlenceli ve aynı zamanda hüzünlendiğiniz bir kına gecesi geçiriyorsunuz. Akıllarda iz bırakacak, günlerce konuşulacak bir davet sunuyoruz size.


Eğer yemekli bir kına gecesi düşünüyorsanız ustalarımız size harika bir menü hazırlıyor. Damağınızda hoş bir tat bırakacak olan kına menünüz misafirleriniz tarafından günlerce konuşulacak. Tüm menüler ise hijyenik bir ortamda hazırlanıyor. Mutfaktan servis personeline kadar bu konu oldukça önemseniyor.


Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Böylece hem Sarnıç Restaurant Mersin adresinin ayrıntılı bilgisini hem de hizmet içeriğimiz hakkındaki sorularınızı cevaplıyoruz. Hayalinizdeki açık hava kına organizasyonunuzu gerçekleştirmek için şimdiden heyecanlandık!

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.