Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sevgi Kafe Hakkında

Şehir manzaralı ve geniş salonumuzla ferah bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Sevgi Kafe Mersin olarak uzun yıllardan beri hizmet sektöründen faaliyet gösteriyoruz. Gençlerin en çok tercih ettiği kafe ve restaurantımızda özel gün eğlencelerinde ev sahipliği yapıyoruz. Kına ve bekarlığa veda partisi başta olmak üzere, nişan, doğum günleri ve özel etkinliklerde faaliyet gösteriyoruz. Özel günlerin değerinizi bildiğimizden dolayı organizasyonlarınız boyunca sıkı bir çalışma yürütüyoruz. Ekip çalışmasıyla birlikte gününüzü unutulmak kılmayı başarıyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partilerinin kültürümüzde önemli bir yeri vardır. Yıllar geçerek kutlama şekli farklı bir hal aldı. Geniş mekânımızda size özel süslemeler yapıyoruz. İstediğiniz konsepte uygun olarak organizasyon firmalarından dekorlar temin ediyoruz. Kına tahtı kuruyor yanlarına renkli minderler koyarak arkadaşlarınızla birlikte konsept bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerini konsepte uygun renkte hazırlıyor tül ve balonlarla terasımızı süslüyoruz. Ses sitemi kurarak kına müziği eşliğinde eğlenceli anlar geçirmenizi sağlıyoruz. Organizasyonlarınızı daha eğlenceli hale getirmek isterseniz oryantal dansçısı eşliğinde dans edebilir arkadaş ve ailenizle unutulmaz karelere sahip olabilirsiniz.

Yemekli bir organizasyon biliyorsanız farklı menülerimizi sizinle buluşturuyoruz. Yemeklerimiz profesyonel aşçılar tarafından hijyenik bir ortamda hazırlanmaktadır. Anlaştığımız firmalardan kendimiz seçerek temin ediğimiz et ürünlerini istediğiniz pişirme yöntemini kullanarak hazırlıyoruz. Güveçte sebzelerimiz, kaşarlı mantarlı tavuk ve eşsiz salatalarımızı menünüze dahil edebilir organizasyon öncesi menü tadımı yaparak değişiklik de yapabilirsiniz. Ayrıca mekânımızda kahvaltı etkinliği düzenlemek isterseniz günlük olarak size özel serpme kahvaltı hazırlıyoruz. Çeşit peynirlerimiz ve farklı reçellerimizle Pazar günlerinizi daha da keyifli geçmesini sağlıyoruz. Siz de organizasyonlarınızı Mersin kına ve bekârlığa veda mekanları arasında gösterilen Sevgi Kafe’de yapmak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime içiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Turgutreis Mah. İstiklal Cad. Guraslan Apt. No: 151-A

  • Haritadaki Konumu

    Sevgi Kafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.