Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Nesli Bahar Kına Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nesli Bahar Kına Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL

Nesli Bahar Kına Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Nesli Bahar Kına Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Nesli Bahar Kına Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Nesli Bahar Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nesli Bahar Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Nesli Bahar Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Nesli Bahar Kına Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nesli Bahar Kına Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Nesli Bahar Kına Salonu kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Nesli Bahar Kına Salonu kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, düzenli havalandırma, masalar arası geniş mesafe aralığı, kullan-at malzeme ile servis imkanı, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi ve her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Nesli Bahar Kına Salonu Hakkında

Kına gecenizi Mersin’in en şık ve en modern salonlarından birinde gerçekleştirmek isterseniz, karşınızda Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Merkezi! Mersin’e yeni bir soluk getirmek için 2015 yılında faaliyet göstermeye başlayan ve bugüne kadar ev sahipliği yaptığı her organizasyonun altından başarıyla kalkan Nesli Bahar, kına gecesi hayali kuran gelin adaylarına özel bir gece yaşatmak için sabırsızlanıyor.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çıktığımız bu yolda bizi tercih eden herkesin güvenine layık olmaya çalışıyoruz. En mutlu günlerde tercih edilmenin bilinciyle çalışıyor, sağladığımız tüm hizmetlerde konuklarımızın yüzlerini güldürmeyi hedefliyoruz. Hizmet kalitemizi hep yukarıya çekiyor, kullandığımız aksesuar ve ekipmanlarda ise sektörün en iyi markalarıyla çalışıyoruz.

Bünyemizde farklı organizasyonlar için dizayn edilen iki farklı salon bulunuyor. Bunlardan biri 400 kişi kapasiteli büyük salonumuz. Diğeri ise 200 kişilik kapasitesi ile daha butik organizasyonlar için tercih edilen küçük salonumuz. Kına gecenizi, bu küçük salonumuzda dilediğiniz gibi gerçekleştirebiliyorsunuz. Özenle tasarlanan ve konforunuz için her detayı özenle düşünülen salonumuzun yüksek tavanı sizi basık bir ortamdan uzak tutuyor. LED ışıklandırmalar, spot ışıkları, masa üstü aksesuarları ve diğer tüm ayrıntıları en kaliteli aksesuarlardan oluşturduk.

Kına geceniz için gerekli tüm aksesuarları eksiksiz bir şekilde gelin adaylarımıza sunuyoruz. Belirlediğiniz konsepte uygun olarak süslemeler yapıyor, kına takımı ve kına müziğini hazırlıyoruz. Salonun köşesinde bir platform bulunuyor. Kına tahtı ve diğer aksesuarları buraya yerleştirerek tüm konuklarınızın da sizi rahat bir şekilde görebilmelerini sağlıyoruz.

Uygun altyapımız, salon seçeneklerimiz ve sahip olduğumuz tecrübeler sayesinde kına geceleri dışında farklı organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Düğünler, söz ve nişan törenleri, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri ve doğum günleri özel günlerin yanı sıra açılışlar, şirket toplantıları, kokteyller ve seminerler gibi kurumsal davetler için de bizi tercih edebilirsiniz. Nesli Bahar Mersin’de tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için hazır!

Eğer hayal ettiğiniz kına gecesine için doğru yerde olduğunuzu düşünüyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirisiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Çukurova Mah. 85242 Sok No:11/A, Gözne Yolu Üzeri Yeni Otogar Kavşağı

 • Haritadaki Konumu

  Nesli Bahar Kına Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.