Taş Konak Restaurant

E-posta Gönder

Taş Konak Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  300-400

 • Aksesuar Kiralama

Taş Konak Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Taş Konak Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Taş Konak Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Taş Konak Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Taş Konak Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Taş Konak Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Hint kınası, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Taş Konak Restaurant Hakkında

Kına gecesi geçmişimizden gelen bir kutlama olup çift ve aileler için düğün kadar önemli bir organizasyon olduğunu biliyoruz. Gelin adayları ve aileleri bugün için özenle hazırlanır ve değer verirler. Kına geceleri günümüzde daha detaylı hâle gelerek modern halini aldı. Biz de Taş Konak Restaurant Mersin olarak uzun yıllar boyunca Mersin’in Silifke İlçesi’nde faaliyet gösteriyor ve trende uygun kına gecesi ve bekârlığa veda partileri düzenliyoruz.


İsteğinize göre kına organizasyon konseptleri yaparak farklı bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Sadece kına geceleri için değil başta düğün, nişan, sünnet olmak üzere nikâh sonrası aile yemeği, doğum günü kurumsal etkinlik ve eğlencelerinde de tercih edilen bir adresiz. Günlük hizmet akışımızda restoran işletmeciliği yapıyor, bu özel günlerde geniş çim bahçemizi çiftlere tahsis ediyoruz.

br/>Hayalinizde organizasyonu öğreniyor, güvenilir iş ortaklarımızdan temin ettiğimiz aksesuarlarla temanıza uygun süslemeler yapıyoruz. Kına tahtı ve kına süslemeleriyle masaları süslüyor mekânın girişine davetlilerinize hediye edeceğiniz ikramlıkların sunumunu yapıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyoruz Kaftan ve bindallınıza uygun rengi seçebilir mekânla uyumlu bir konsept oluşturabilirsiniz.


Taş Konak Restaurant olarak organizasyonlara özel menüler hazırlıyoruz. Ana yemek ve ara sıcaktan oluşan lezzetler usta aşçılar tarafından hijyenik mutfaklarda hazırlanmaktadır. Kaliteli ve taze ürünler seçerek lezzetli yemekler yiyebileceksiniz. İsterseniz anlaştığınız catering firmasını da getirme imkânı tanıyoruz.


Mersin kına mekânları arasında tercih edilen bir kaderesiz. Yenilikçi tarzımızla günden güne değişen trende uygun bir şekilde organizasyonlarda faaliyet göstermeye devam ediyoruz. İsteklerinizi uerine getiren ve farklı alternatifler sunan bir mekânda özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız Taş Konak Restaurant Silifke iletişim bilgisi için fiyat teklifi al butonuna basarak karşınıza çıkan formu doldurunuz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Göksu Mah., Alparslan Türkeş Bulv./öztürk Sok. No:22, 33940 Silifke/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Taş Konak Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.