Altıntaş Cadde Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Altıntaş Cadde Restaurant - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Altıntaş Cadde Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Altıntaş Cadde Restaurant Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Altıntaş Cadde Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

{Altıntaş Cadde Restaurant} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Altıntaş Cadde Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Altıntaş Cadde Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Altıntaş Cadde Restaurant} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Altıntaş Cadde Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Kına müziği, Kına süslemesi, Zenne / oryantal

Altıntaş Cadde Restaurant Hakkında

Keyifli ve sıcak atmosferimizle misafirlerimizi en iyi şekilde karşılıyor, kusursuz bir gün geçirebilmeleri için titizlikle çalışıyoruz. Altıntaş Cadde Restaurant faaliyette olduğumuz yıldan bugüne kaliteli hizmet anlayışımızla Mersin’de hizmet veriyoruz. Her damak zevkine uygun lezzetleri kendimize özgü sunumumuzla servis ediyoruz. Profesyonel ve alanında deneyimli ekibimizle birlikte eksiksiz bir gün geçirmeniz ve memnuniyetiniz için özen ve titizlikle çalışıyoruz. Deneyimli ekibimizle birlikte titizlikle çalışıyor, misafirlerimizin isteklerini kısa sürede yerine getiriyoruz.


Bekârlığa veda partinizi meyhane de kız ve erkek arkadaşlarınızla kutlamak istiyor, nişan kutlamanızı butik bir organizasyon şeklinde kutlamak istiyorsanız size birçok alternatif sunuyoruz.


Düğün hazırlıklarının stresli ve telaşlı geçtiğini biliyoruz. Detaylarda boğulduğunuz bu hazırlık sürecinin sonuna geldiniz artık rahatlama zamanı. Bekârlığa veda partisi organizasyonunuzu bizim ev sahipliğimizde kutlayarak eğlenceli anlar geçirebileceksiniz.


İşletmemizin fiziki yapısından bahsetmek gerekirse; şehir merkezinde bulunan konumumuzdan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Özel araç ve toplu taşımayla rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz.


Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle istediğiniz ve davetli sayınıza uygun olan bölümümüzü size özel tahsis ediyoruz. Her mevsim organizasyonlarınızı rahatla geçirebilmeniz adına gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz de mevcuttu. Masa ve sandalyelerimizi seçerken misafirlerimizin konforunu düşündük. Açık renkleri mobilyalar tercih ettik ve göz yormayan ferah bir ortamla sizi karşılıyoruz.


Altıntaş Cadde Restaurant olarak lezzetlerimizden bahsetmek gerekirse; yemeklerimiz usta eller tarafından kaliteli ürünler kullanılarak hazırlanıyor. Ana yemek meze ve aperatiflerden oluşan tek tip menü oluşturabilir, her damak zevkine uyan bir menü hazırlaya biliyoruz. Siz de özel günlerinizi çiftler tarafından tercih edilen mersin bekârlığa veda mekânında yani bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız bizimle fiyat teklifi al butonuna basıp formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Karaduvar Mahallesi,Dumlupınar Caddesi, 178 Akdeniz

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Altıntaş Cadde Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.