Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Marco Pasha Orkinos Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Marco Pasha Orkinos Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Marco Pasha Orkinos Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Marco Pasha Orkinos Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Marco Pasha Orkinos Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Marco Pasha Orkinos Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Marco Pasha Orkinos Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Marco Pasha Orkinos Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Marco Pasha Orkinos Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Marco Pasha Orkinos Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Marco Pasha Orkinos Restaurant Hakkında

Tarihi bir mekânda tarihi bir kutlama yapmak için Marco Pascha Orkinos Balık Restaurant olarak hizmet veriyoruz. İster bahçe de ister kapalı salonumuzda 150 yıllık bir tarihin içinde organizasyonunuzu gerçekleştiriyorsunuz.


Şehrin ortasında, portakal bahçesinin içerisinde yatan geçişimizle kına bekarlığa veda geceleriniz için hizmet veriyoruz. Düğün öncesi gerçekleşen hatta daha eğlenceli olan bu butik davetler samimi bir ortam içerisinde gerçekleşiyor. Sevdiklerinizin bir arada olduğu, geleneklerinize uygun merasimlerin yer aldığı bir gece olarak karşımıza çıkıyor. Biz de Marco Pascha olarak profesyonel hizmetimizle bu eğlenceli kına davetinize talibiz. Mersin’de ve özellikle Tarsus tarafında böyle bir arayıştaysanız mutlaka bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.


Organizasyon şirketi tutarak ya da restoranımızın imkanlarını kullanarak eğlencenizi düzenleyebiliyorsunuz. “Hint”, “Osmanlı” ya da başka bir konsept içerisinde davetinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer yemekli bir organizasyon düşünüyorsanız harika lezzetlerle karşınıza çıkıyoruz ve tabi ki tüm bunlara öncesinde kararlaştırdığımız programa göre hazırlıyoruz. İhtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda oluşturduğumuz bu planın doğru işlemesi ve tüm isteklerinize cevap vermesi bizim için çok önemli. Aslında yüz yüze görüşme isteğimizin de sebebi bu durum.


Davetiniz esnasında bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Hem kına programını size açıklıyor hem de sorularınızı cevaplamak için her an yanınızda oluyor. Böylece gerginlik seviyeniz minimuma iniyor ve gününüzden keyif alıyorsunuz. Üstelik tüm bunları profesyonel hizmet veren uzun bir geçmişi olan tarihi bir mekânda yapıyorsunuz.


Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız çok kolay. Yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar! Böylece telefon ya da mesajla hızlı bir geri dönüş sağlayıp sizi restoranımıza davet ediyoruz. Bu esnada birlikte çalışmaya karar verirsek programımızı hemen oluşturuyoruz. Böylece size de kına gecenize misafir gibi gelmek kalıyor!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kızılmurat Mahallesi, 2719. Sok

 • Haritadaki Konumu

  Marco Pasha Orkinos Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.