Gelin Saçı ve Makyajı

Anamur Gelin Saçı ve Makyajı

Anamur Şanel Kuaför Anamur

2.500-5.000 TL

Anamur Maxi Kuaför

2.500 TL'den az

Anamur Nazlı Kuaför Anamur

2.500 TL'den az

Anamur Yasemin & Burcu Kuaför

2.500 TL'den az

Anamur Kuaför Gökçen

2.500 TL'den az

Anamur Dore Kuaför

2.500 TL'den az

Anamur Lara Kuaför

2.500 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Anamur Kuaförleri ve Hizmetleri

Yeşil ve mavinin bir arada olduğu Mersin’de düğün hazırlık sürecinizi en güzel şekilde geçirebileceğiniz kuaför salonları bulunuyor. Gelin saçınızı ve makyajınızı yaptırabileceğiniz salonların bir kısmı Anamur’da hizmet veriyor. Anamur kuaförleri ağırlıklı olarak Yeşilyurt’ta yer alıyor. Göktaş, Saray ve Yalıevleri’ndeki salonlar hem gelinlere hem de yakınlarına çeşitli hizmetler sunabiliyor.

Gelin adayları, düğün gününde kullanacakları saçın ve makyajın provasını yapabiliyor. Ücretsiz prova imkanı sunan Anamur kuaför salonları; Yeşilyurt, Yalıevleri ve Göktaş semtlerinde bulunuyor. Yeşilyurt Akdeniz Caddesi’ndeki salonlar, gelin adaylarının istekleri doğrultusunda düğün mekanında ya da evde hizmet verebiliyor. Buradaki firmalardan hizmet almak isteyen gelinler, düğünden en az 4 hafta önce kuaförlerle iletişime geçiyor.

Anamur Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Anamur kuaförlerinin gelin saçı ve makyaj hizmetleri için belirlemiş oldukları fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. İlçe genelinde kuaför fiyatları yüksek bir skalada seyretmiyor. Anamur kuaför fiyatları ağırlıklı olarak uygun ve ortalama bütçe aralığına hitap ediyor. Makul fiyatlı kuaför salonlarının standart paketlerinde, saç tasarımı ve gelin makyajı hizmetleri yer alıyor.

Mersin Anamur’da saç ve makyajın yanı sıra; ek hizmetlerden de yararlanabileceğiniz kuaför salonları bulunuyor. Gelin adayları bu salonlara ayrıca bir ücret ödemesi yaparak ekstra hizmet satın alabiliyor. Yeşilyurt Akdeniz Caddesi’ndeki kuaför salonları, farklı bütçelerin beklentilerini karşılayabiliyor. Göktaş ve Yalıevleri’ndeki firmalar, çeşitli hizmetleri bir hayli uygun fiyatlara sunabiliyor.

Anamur’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Anamur’daki kuaförler arasında seçim yaparken, bazı adımlara dikkat etmekte fayda var. İlk olarak almak istediğiniz hizmetleri belirlemelisiniz. Ekstra hizmet taleplerinizi Mersin Anamur kuaför salonlarıyla konuşmalısınız. İçinize sinen bir seçim yapmaya özen göstermelisiniz. Gelin saçınızı ve makyajınızı önceden görmek isterseniz, prova imkanı sunan salonlarla anlaşmalısınız. Ücretsiz prova yapabileceğiniz kuaför salonlarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Anamur kadın kuaförlerinin daha önce yaptığı saç modellerine mutlaka göz atmalısınız. Tarz olarak size hitap eden kuaförlerden hizmet almaya dikkat etmelisiniz. Hem kuaför hem de makyöz seçiminizi sezonun trendlerini yakından takip eden profesyonellerden yana yapmalısınız. Alanında yetkili ve sektörde başarılı uzmanlarla birlikte çalışırsanız, aldığınız hizmetlerle güzelliğinizi en iyi şekilde taçlandırabilirsiniz.

Anamur Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Mersin kuaförlerinde olduğu gibi Anamur gelin saçı ve makyajı firmalarında da pek çok hizmet bulunuyor. Kuaför ve güzellik salonları, hizmetlerini düğün mekanında ya da evde sunabiliyor. Avantajlı hizmetlerin kaç kişiye sunulacağına ise gelin adayları karar veriyor. Anamur kuaförleri, birbirinden güzel olanakları gelin adaylarının yakınlarıyla da buluşturabiliyor.

Anamur kuaför salonlarında; saç tasarımı, makyaj, ağda, takma kirpik, manikür ve pedikür hizmetleri yer alıyor. Uzman kuaförler saçınız, makyözler ise gelin makyajınız için titiz bir şekilde çalışıyor. Saç şekillendirme, renklendirme ve kesim işlemleri ilçedeki kuaförlerin tamamında bulunuyor. Işıltı, röfle, ombre, keratin bakımı, mikro kaynak ve Brezilya fönü uygulamaları gelinler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Anamur Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Anamur Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Anamur kuaförleri çeşitli makyaj hizmetlerini de gelin adaylarıyla buluşturmayı ihmal etmiyor. Gelin makyajlarında göz farından maskaraya, allıktan kontür ürünlerine kadar pek çok malzeme kullanılıyor. Birçok ürün ve malzemeden yardım alınarak yapılan kusursuz gelin makyajları için Anamur’daki salonlar ortalamanın altında rakamlar talep ediyor. Ekstra hizmetlerin fiyatları ise ortalamada oluyor.

Hizmetlerin içeriği, fiyatlar üzerinde belirleyici olan unsurlar arasında yer alıyor. Standart gelin makyajları ile porselen bir görünüm için talep edilen ücret aynı olmuyor. Anamur güzellik merkezlerinde sunulan; microblading, kaş pudralama, ipek kirpik, dudak renklendirme, eyeliner ve dipliner uygulamaları gibi kalıcı işlemlerin fiyatları ortalamanın bir tık üzerinde seyredebiliyor.

Anamur Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları