Şanel Kuaför Anamur

E-posta Gönder

 • Anamur, Mersin.

Ekiple Tanışın

Şanel Kuaför Anamur Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Şanel Kuaför Anamur Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Şanel Kuaför Anamur Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Şanel Kuaför Anamur Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Şanel Kuaför Anamur Hakkında

Düğüne hazırlık sürecinizde, tüm detayları planlamaya başladınız. Düğün yapacağınız mekana karar verdiniz, konseptinizi belirlediniz, davetiyeler ayarlandı ve fotoğrafçıyla anlaşma yaptınız. Sıra geldi, bembeyaz gelinliğinizin içinde adeta bir prenses gibi hissetmenizi sağlayacak bir kuaför bulmaya! Şanel Kuaför Anamur ailesi olarak, tam da bu noktada imdadınıza yetişiyoruz! Modern tarzımız ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla birlikte, siz değerli gelinlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz!

Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle, sizinle kahve eşliğinde sohbet ediyoruz. Bu sohbet sırasında; düğününüz hakkındaki detayları ve gelinlik modelinizi öğreniyoruz. Ardından, bizim için asıl önemli olan konu, sizin nasıl bir gelin olma hayali kurduğunuzu anlatmanızı istiyoruz. Sonrasında da saç modelinize ve makyajınıza birlikte karar veriyoruz.

Salon ve otel düğünleri için genellikle, topuz yapılmış saç modellerini öneriyoruz. Yüz şeklinize göre, balerin topuzu veya dağınık topuz şeklindeki saç modellerini, kapalı alan düğünlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanında, kır düğünleri için de açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş saçların yanında, örgü modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu saçlarla birlikte kullanacağınız minik çiçekli saç aksesuarları da görünümünüze romantiklik katacaktır.

Makyajınızda, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak uygulamalar yapıyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajından sonra, yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirmek için, kontür yapıyoruz. Gözlerinizdeki ışıltıyı yansıtması için, göz renginize uyumlu renk tonlarında farlarla, buğulu bir görüntü yakalayarak devam ediyoruz. Son olarak da eşsiz güzellikte bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyoruz.

Siz değerli misafirlerimiz için sağladığımız olanaklar bu şekilde. Siz de bu imkanlardan yararlanmak ve en değerli gününüzde kendinizi bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz; Şanel Kuaför Anamur telefon numarası ve diğer detaylar için, sayfanın hemen aynında bulunan iletişim formunu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.