Şanel Kuaför Anamur

E-posta Gönder

  • Anamur, Mersin.

Ekiple Tanışın

Şanel Kuaför Anamur Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Şanel Kuaför Anamur Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Şanel Kuaför Anamur Sık Sorulan Sorular

Şanel Kuaför Anamur gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Şanel Kuaför Anamur gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Şanel Kuaför Anamur gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Şanel Kuaför Anamur gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Şanel Kuaför Anamur şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Şanel Kuaför Anamur şehir dışında hizmet vermiyor.


Şanel Kuaför Anamur ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Şanel Kuaför Anamur ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Şanel Kuaför Anamur Hakkında

Düğüne hazırlık sürecinizde, tüm detayları planlamaya başladınız. Düğün yapacağınız mekana karar verdiniz, konseptinizi belirlediniz, davetiyeler ayarlandı ve fotoğrafçıyla anlaşma yaptınız. Sıra geldi, bembeyaz gelinliğinizin içinde adeta bir prenses gibi hissetmenizi sağlayacak bir kuaför bulmaya! Şanel Kuaför Anamur ailesi olarak, tam da bu noktada imdadınıza yetişiyoruz! Modern tarzımız ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla birlikte, siz değerli gelinlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz!

Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle, sizinle kahve eşliğinde sohbet ediyoruz. Bu sohbet sırasında; düğününüz hakkındaki detayları ve gelinlik modelinizi öğreniyoruz. Ardından, bizim için asıl önemli olan konu, sizin nasıl bir gelin olma hayali kurduğunuzu anlatmanızı istiyoruz. Sonrasında da saç modelinize ve makyajınıza birlikte karar veriyoruz.

Salon ve otel düğünleri için genellikle, topuz yapılmış saç modellerini öneriyoruz. Yüz şeklinize göre, balerin topuzu veya dağınık topuz şeklindeki saç modellerini, kapalı alan düğünlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanında, kır düğünleri için de açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş saçların yanında, örgü modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu saçlarla birlikte kullanacağınız minik çiçekli saç aksesuarları da görünümünüze romantiklik katacaktır.

Makyajınızda, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak uygulamalar yapıyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajından sonra, yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirmek için, kontür yapıyoruz. Gözlerinizdeki ışıltıyı yansıtması için, göz renginize uyumlu renk tonlarında farlarla, buğulu bir görüntü yakalayarak devam ediyoruz. Son olarak da eşsiz güzellikte bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyoruz.

Siz değerli misafirlerimiz için sağladığımız olanaklar bu şekilde. Siz de bu imkanlardan yararlanmak ve en değerli gününüzde kendinizi bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz; Şanel Kuaför Anamur telefon numarası ve diğer detaylar için, sayfanın hemen aynında bulunan iletişim formunu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.