Dore Kuaför

E-posta Gönder

  • Anamur, Mersin.

Ekiple Tanışın

Dore Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Dore Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Dore Kuaför Sık Sorulan Sorular

Dore Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Dore Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Dore Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Dore Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Dore Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Dore Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Dore Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Dore Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Dore Kuaför Hakkında

Kendini seven, kişisel bakımına özen gösteren ve dış görünüşünü önemseyen kadınlar için çalışıyor, güzellik sektöründe uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Salonumuz Anamur Dore Kuaför ilçemizin en nadide semtlerinden biri olan Yeşilyurt’ta, merkezi bir konumda bulunuyor. Burada hepsi oldukça yetenekli ve her biri yeterli tecrübeye sahip uzman ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Müşterilerimizi birer misafirimiz olarak görüyor, onları daime güler yüzle karşılayıp mutlu ederek uğurluyoruz.

Dore Kuaför ailesi olarak kadınların bir kuaförden bekleyebileceği her hizmeti bünyemizde bulundurmaya çalışıyoruz ve yeni trendlerle teknikler ortaya çıktıkça bunları da kısa sürede salonumuza getiriyoruz. Bu uygulamalarımızı örnek verecek olursak en çok tercih edilenlerden şunları sayabiliriz; saç tasarımı, renklendirme, kesim, keratin bakım, dip ve tüm boyama, röfle, ombre ve sombre, profesyonel ve günlük makyaj, microblading, kaş kontür, ipek kirpik, cilt bakımı, tırnak bakımı, manikür ve pedikür ve benzeri. Tamamı dünyaca ünlü kaliteli markaların ürün ve malzemeleri kullanılarak dikkat ve titizlikle konunun kendi uzmanı tarafından başarıyla uygulanıyor.

Salonumuzda en çok severek yaptığımız işlerden bir tanesi de gelin adaylarının en özel günleri için hazırlıklarını tamamlamak. Gelin saçı ve makyajı konusunda her bir detaya çok özen gösteriyoruz ve tekrarı olmayan bu değerli anlar için kusursuz sonuçlar ortaya çıkarıyoruz. Gelinlerimizin düğün konseptleri, giyecekleri gelinlikleri, düğünün gerçekleşeceği mekan, kişisel zevkleri ve isteklerini göz önünde bulundurarak hazırlıklarını yapıyoruz.

Eğer siz de saç tasarımı ve profesyonel makyajı hayallerindeki gibi yapılmış güzeller güzeli gelinlerimizden biri olmak isterseniz heyecanınızı paylaşmaktan mutluluk duyarız. Bizi tercih ederseniz harika bir görünümle sevdiklerinizin karşısına çıkacağınızdan emin olabilirsiniz. Anamur en iyi kuaförleri arasında yer alan salonumuz Dore Kuaför hepsi ve daha fazlası için sizi bekliyor. Yanda bulunan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.