Yasemin & Burcu Kuaför

E-posta Gönder

 • Anamur, Mersin.

Ekiple Tanışın

Yasemin & Burcu Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Yasemin & Burcu Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yasemin & Burcu Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Yasemin & Burcu Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Yasemin & Burcu Kuaför Hakkında

Uzun yıllardır güzellik sektöründe hizmet verdiğimiz salonumuz Yasemin Burcu Kuaför Anamur’da bulunuyor. Burada işinin ehli bir ekip ve güler yüzlü bir samimiyetle konuklarımızı ağırlıyoruz.

Salonumuzda kuaförlük hizmetlerine dair aklınıza gelebilecek hemen her işlemi başarıyla uyguluyoruz. Bunlar arasında başta saç ve türban tasarımı olmak üzere pek çok detaylı işlem var. Kesim, boya, renklendirme, ombre, balyaj, röfle, perma, Brezilya fönü, örgü modelleri, topuz çeşitleri, keratin bakım, kalıcı makyaj, ipek kirpik, kaş kontür, porselen ve günlük makyaj, cilt bakımı, ağda, manikür ve pedikür gibi sayısız örnek verebiliriz. Üstelik bununla da sınırlı değil, aynı zamanda özel gün organizasyonları ve etkinlikleri için de 7’den 70’e tüm kadınları ağırlayabiliyoruz. Bunlar da; kına geceleri, düğünler, söz ve nişan merasimleri, nikah törenleri, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri ve daha pek çokları.

Düğünler ve kına nişan gibi tekrarı olmayan özel günler üzerinde biraz daha durmak ve gelin adaylarımıza nasıl bir hizmet sunduğumuzu anlatmak isteriz. Günler belki haftalar boyu düşündükleri ve hayalini kurdukları görünüme kavuşabilmeleri için onlara eksiksiz bir hizmet sunuyoruz. Hem saç hem de türban tasarımı yapabildiğimiz her gelinimize hitap edebiliyoruz. Onları düğün mekanları, konseptler, mevsim şartları, gelinlik modelleri ve kişisel tarzlarına uygun olacak şekilde hazırlamayı tercih ediyoruz.

Makyaj konusunda gelinlerimize kesinlikle porselen makyajı öneriyor, yüz hatlarını öne çıkarıp güzelliklerini vurgulayacak teknikler kullanıyoruz. En kaliteli markaların ürünlerini tercih ediyor, doğal görünüm için soft tonlar kullanıyor ve kalıcı olması için baz uygulaması yapıyoruz. Saç tasarımında ise dilediği modeli aynı şekilde uyguluyor ve gelinimizi baştan aşağı hazır ve mutlu şekilde salondan uğurluyoruz.

Anamur kuaförleri arasında böylesine özenli bir hizmet için Yasemin & Burcu Kuaför olarak bizi tercih ederseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yeşilyurt Mahallesi 419 Sokak 5/A 33640 Anamur/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.