Berre Kuaför Eyüp

E-posta Gönder

  • Eyüp, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Berre Kuaför Eyüp Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Berre Kuaför Eyüp Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Berre Kuaför Eyüp Sık Sorulan Sorular

Berre Kuaför Eyüp gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Berre Kuaför Eyüp gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Berre Kuaför Eyüp gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Berre Kuaför Eyüp gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Berre Kuaför Eyüp şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Berre Kuaför Eyüp şehir dışında hizmet vermiyor.


Berre Kuaför Eyüp ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Berre Kuaför Eyüp ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Berre Kuaför Eyüp Hakkında

Sektörde kazandığımız tecrübelerimizle düğün günü size profesyonel hizmetler sunmak için buradayız! Her biri alanında uzman saç tasarımcılarımız ve profesyonel makyaj artistlerimizle isteklerinizi yerine getiriyor, salonumuzdan memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz. Gelin saçı modelleri ve makyaj stilleri her sezon değişiyor. Biz de bu durumun farkındayız ve trendleri yakından takip ederek kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Bakım ve makyaj ürünlerimizi dünyaca ünlü markalardan temin ediyor, sağlığınızı asla riske atmıyoruz. Dilerseniz, aklınıza takılan soruları cevaplamak için biraz da planlama sürecimizden bahsedelim;

Her Eyüp kuaförü gibi biz de randevu sistemi ile çalışıyoruz. Bu durum tamamen sizinle ilgilenebileceğimiz bir süreç vaat ediyor. Bu yüzden ilk randevu ve planlama aşamasına ayrı bir önem verdiğimizi söyleyebiliriz. Belirlediğimiz tarihte salonumuza geldiğinizde sizi daha yakından tanımaya çalışıyoruz. Zevklerinizi, tarzınızı ve bizden ne beklediğinizi öğrenmek hizmetlerimizi çeşitlendirme bakımından oldukça önemli. Hayal ettiğiniz saç modeli ile makyajınızın renk tonlarına karar verme aşamasında gelinliğinizin modelini ve düğün konseptinizi de dikkate aldığımızı belirtelim. Bu arada modellere karar verdikten sonra prova imkanımızdan yararlanabileceğinizi de unutmayın!

Peki nasıl bir hizmet bekliyor? Bu aşamada endişelenmenize hiç gerek yok! Çünkü yılların tecrübesine sahip ekibimiz, sağlığınızı riske atmadan hizmet vermek konunda oldukça hassas ve özenli. Son derece hijyenik olan salonumuzda daima kaliteli ürünleri kullanmayı tercih ediyoruz. Bu sayede hem kalıcı hem de pürüzsüz makyaj uygulamaları yaparak fark yaratıyoruz. Özenle yönettiğimiz süreç sonunda göz kamaştıran bir güzelliğe sahip oluyorsunuz.

Gelin saçı ve makyajı konusunda kendimize güveniyoruz. Eğer siz de bize güveniyorsanız; düğün tarihinize randevu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Eyüp Merkez, Fahri Korutürk Cd., 34050 Eyüp/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.