Elçiler Kuaför

E-posta Gönder

 • Eyüp, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Elçiler Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Elçiler Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Elçiler Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Elçiler Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Elçiler Kuaför Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz o çok özel düğün gününüz yaklaşıyor. Düğün gününüzde tüm hayran gözler üzerinizdeyken mutluluğa ”evet” demek istiyorsanız, sizi Elçiler Kuaför’e davet ediyoruz.

Biz Elçiler Kuaför olarak on yılı aşkın süredir, kuaför sektöründe kaliteden ödün vermeden hizmet sunuyoruz. Dört kişilik profesyonel ekibimizle size her zaman en kaliteli hizmet sunabilmek için de eğitimler alıyor ve sektördeki son yenilikleri yakından takip etmeyi ihmal etmiyoruz.

Salonumuzda düğün telaşınız içinde ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz etmeye özen gösteriyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce salonumuzda size ve sevdiklerinize rahat edeceğiniz samimi bir ortam yaratıyoruz. Geniş salonumuz sayesinde düğün gününüzde sizinle beraber yirmi yakınınıza kadar hizmet verebiliyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda, sizin isteklerinizi ön planda tutarak hazırlıklarımızı yapıyoruz. Size en uygun saç modelini belirlerken yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, düğün mekanınız gibi faktörleri göz önünde bulunduruyoruz. Dilerseniz gelin saçınızda düğün mekanınıza, saç modelinize ve gelinliğinize uygun çeşit çeşit aksesuarlar kullanabiliyoruz. Saçlarınıza şekil verirken tokalarla güçlü bir şekilde tutturmaya ve kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede saçlarınızın düğün gününüzün en coşkulu anlarında bile bozulmasına engel oluyoruz.

Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra profesyonel makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Kontur uygulamasından, allığınıza kadar yüz hatlarınızı iyi bir şekilde analiz ederek makyajınızı uyguluyoruz. Makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz durmasına ve kalıcı olmasına önem veriyoruz. Bu nedenle kaliteli bir baz uygulaması yapıyor ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğinizi tecrübeli ve profesyonel ellere teslim edip, muhteşem bir güzelliğe ulaşmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Elçiler Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Akşemseddin Mh. Cengiztopel Cd. No25 Alibeykoy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.