Mise Beauty

E-posta Gönder

  • Eyüp, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Mise Beauty Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Mise Beauty Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Mise Beauty Sık Sorulan Sorular

Mise Beauty gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Mise Beauty gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Mise Beauty gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Mise Beauty gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, ağda, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Mise Beauty şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Mise Beauty şehir dışında hizmet vermiyor.


Mise Beauty ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mise Beauty ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Mise Beauty Hakkında

Saf ve duru güzelliğinizi ortaya çıkarmanın en güzel yolu, makyaj uygulamaları ve saç tasarımıdır. Bunun için Mise Beauty Eyüp’te yer alıyoruz. Yıllardır güzel kadınların tercihi oluyor, profesyonel ekibimizle doğru teknikleri kullanarak özenli uygulamalar yapıyoruz. Uygulamalar öncesi cildinizin ihtiyacı olan ürünleri keşfediyor, işlemler içinse kaliteli makyaj ürünlerini tercih ediyoruz. Saç yapısına en uygun olan boya ve bakım ürünlerini salonumuzda kullanıyoruz. Saç tasarımı ve makyaj uygulamaları yapılırken kullandığımız her üründe hijyene önem veriyoruz. Uygulamaları yaparken tek kullanımlık eşyaları daha sık tercih ediyor olsak da gerekli durumlarda kalıcı ürünler de kullanıyoruz. Ancak her zaman hijyenik olmalarını sağlıyoruz.

Gelin saçı tasarımı ve makyaj uygulamaları için de salonumuzu tercih ederseniz; Mise Beauty markasının kalite ayrıcalıklarıyla bir yıldız gibi parlayabilirsiniz. Düğün günü ilk işimiz konsept renkleri ve cilt tonunuza göre makyaj uygulamaları yapmak oluyor. En doğru şekilde temizlenmiş ve nemlendirilmiş cildinizde baz uygulamaları ile hazırlıklara başlıyoruz. Göz makyajı, kapatıcı işlemeler ve kontur ile makyajınızı tamamlıyoruz. Yüz hatlarınızı gölge ve aydınlatma teknikleriyle belirginleştiriyor, yıllar sonra bile her baktığınızda beğendiğiniz bir makyajla güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Bir diğer adım tasarım saç modelini uygulamak, duvak ve saç aksesuarlarıyla hazırlıkları tamamlamak. Ancak saç tasarımı için hangi modelleri seçebileceğinizi soracak olursanız, bu konuda bir kısıtlamanız olmadığını bilmelisiniz. Örgü, topuz ve dağınık saç modelleri konusunda uzmanlaşmış ekibimizle size özgün çalışmalar yapıyoruz. Hayal ettiğiniz tarzı gelinlik ve yüz hatlarınıza göre stilize ediyoruz. Bu arada türban tasarımı da yapıyoruz!

Eyüp’teki kuaförler arasından Mise Beauty’i tercih ediyorsanız, iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak randevu ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Nişanca, Eyüp Bulvar, Sofular Çukuru Sk. No: 8A 34050 Eyüp/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.