Mise Beauty

E-posta Gönder

 • Eyüp, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Mise Beauty Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Mise Beauty Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mise Beauty Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mise Beauty Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Mise Beauty Hakkında

Saf ve duru güzelliğinizi ortaya çıkarmanın en güzel yolu, makyaj uygulamaları ve saç tasarımıdır. Bunun için Mise Beauty Eyüp’te yer alıyoruz. Yıllardır güzel kadınların tercihi oluyor, profesyonel ekibimizle doğru teknikleri kullanarak özenli uygulamalar yapıyoruz. Uygulamalar öncesi cildinizin ihtiyacı olan ürünleri keşfediyor, işlemler içinse kaliteli makyaj ürünlerini tercih ediyoruz. Saç yapısına en uygun olan boya ve bakım ürünlerini salonumuzda kullanıyoruz. Saç tasarımı ve makyaj uygulamaları yapılırken kullandığımız her üründe hijyene önem veriyoruz. Uygulamaları yaparken tek kullanımlık eşyaları daha sık tercih ediyor olsak da gerekli durumlarda kalıcı ürünler de kullanıyoruz. Ancak her zaman hijyenik olmalarını sağlıyoruz.

Gelin saçı tasarımı ve makyaj uygulamaları için de salonumuzu tercih ederseniz; Mise Beauty markasının kalite ayrıcalıklarıyla bir yıldız gibi parlayabilirsiniz. Düğün günü ilk işimiz konsept renkleri ve cilt tonunuza göre makyaj uygulamaları yapmak oluyor. En doğru şekilde temizlenmiş ve nemlendirilmiş cildinizde baz uygulamaları ile hazırlıklara başlıyoruz. Göz makyajı, kapatıcı işlemeler ve kontur ile makyajınızı tamamlıyoruz. Yüz hatlarınızı gölge ve aydınlatma teknikleriyle belirginleştiriyor, yıllar sonra bile her baktığınızda beğendiğiniz bir makyajla güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Bir diğer adım tasarım saç modelini uygulamak, duvak ve saç aksesuarlarıyla hazırlıkları tamamlamak. Ancak saç tasarımı için hangi modelleri seçebileceğinizi soracak olursanız, bu konuda bir kısıtlamanız olmadığını bilmelisiniz. Örgü, topuz ve dağınık saç modelleri konusunda uzmanlaşmış ekibimizle size özgün çalışmalar yapıyoruz. Hayal ettiğiniz tarzı gelinlik ve yüz hatlarınıza göre stilize ediyoruz. Bu arada türban tasarımı da yapıyoruz!

Eyüp’teki kuaförler arasından Mise Beauty’i tercih ediyorsanız, iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak randevu ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Nişanca, Eyüp Bulvar, Sofular Çukuru Sk. No: 8A 34050 Eyüp/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.