Gözde Kuaför & Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Eyüp, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Gözde Kuaför & Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Gözde Kuaför & Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gözde Kuaför & Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gözde Kuaför & Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Gözde Kuaför & Güzellik Salonu Hakkında

Hayatınızın en mutlu günü yaklaşıyorsa ve sizi bir heyecan sarmaya başladıysa hiç endişe etmeyin çünkü bu son derece doğal. Hayatının aşkıyla büyük bir kara vererek dünyaevine giren çiftlerin geçtiği yollardan elbette siz de geçeceksiniz. Heyecan verici ancak bir o kadar da yorucu bu süreçte ihtiyaç duyacağınız hizmetlerden birini de biz size vermeye hazırız. Gelin saçı ve makyajınızı yaparak hayal ettiğiniz görünüme kavuşmanızı ve düğüne katılan herkesi kendinize hayran bırakmanızı sağlayabiliriz. Peki, biz kim miyiz? Hemen anlatalım.

Gözde Kuaför Güzellik Salonu olarak uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz. Kişisel bakımı ve güzelliğine özen gösteren herkesi salonumuzda ağırlıyor, onlara güler yüzlü ve özenli bir hizmet veriyoruz. Burada her biri alanında uzman başarılı bir kadro ile birlikte çalışıyoruz.

Hem bir kuaför hem de güzellik salonu sıfatlarına sahip olduğumuz için hizmetlerimiz çok geniş bir yelpazede. Bu anlamda; saç tasarımı, kesim, renklendirme, keratin bakım, dövme, kalıcı makyaj, dudak renklendirme, kirpik lifting, kalıcı eyeliner, kaş kontür, profesyonel ve günlük makyaj, protez tırnak, manikür ve pedikür gibi çok sayıda örneği sayabiliriz. İşlemlerimizin tamamını konunun kendi uzmanları titizlik ve özenle yapıyorlar. Bu sayede yaptığımız her işi layığıyla yerine getiriyor, %100 müşteri memnuniyetini bu sayede sağlıyoruz.

Tüm bu uzun soluklu veya kısa süreli işlemlerimizden faydalanabilirsiniz ancak ihtiyaçlarınızda uzun soluklu olanları düğünden önceki bir günde gelerek yaptırırsanız zaman sıkıntısı yaşamayız ve düğün günü stresten uzak bir şekilde tam zamanında hazırlanabilirsiniz.

Saç ve makyaj konusunda bize güvenip kendinizi emanet edebilirsiniz çünkü şimdiye dek sayısız gelini kendi öz güzelliğini ortaya çıkarmak suretiyle mükemmel bir görünüme kavuşturduk. Eğer daha detaylı bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz. Unutmayın, Gözde Kuaför Eyüp’te sizi bekliyor.

İletişim

 • Adres:

  Özlem Çarşısı Çilingir Sok. No:3 Yeşilpınar. Eyüp/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.