Sosyete Kuaför

E-posta Gönder

  • Eyüp, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Sosyete Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Sosyete Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Sosyete Kuaför Sık Sorulan Sorular

Sosyete Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Sosyete Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Sosyete Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Sosyete Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Sosyete Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Sosyete Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Sosyete Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sosyete Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Sosyete Kuaför Hakkında

Uzun zamandır birlikte olduğunuz insandan evlilik teklifi aldınız ve düğün hazırlık süreciniz başlamış oldu. Bu aşamada birden fazla ayrıntıyla ilgilenecek, profesyonel ekiplerden yardım almak isteyeceksiniz. Düğün mekanı, gelinlik seçimi derken sıra gelin saçınızı yaptıracağınız kuaförü bulmaya geldiğinde uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren ekibimizden yardım alabileceğinizi bilmelisiniz.

Peki Sosyete Kuaför olarak nasıl bir süreç yönettiğimizi merak ediyor musunuz?

Öncelikle her profesyonel kuaför gibi biz de randevu sistemiyle çalışıyoruz. Bu sayede o büyük günde bütün ilgiyi yalnızca size gösteriyoruz. Düğünden önce planlama yapmak için bir ön görüşme yapmayı da ihmal etmiyoruz. Belirlediğimiz tarihte salonumuza geldiğinizde bir kahve eşliğinde sohbet etmeye başlıyoruz. Saç modelinize karar vermek için düğün konseptinizi, gelinliğinizin yakasını ve saç yapınızı değerlendiriyoruz. Karar verme aşamanızı hızlandırmak için daha önce yaptığımız çalışmalardan örnekler de gösteriyoruz. Bazen şık topuzlar bazen de omuzlarınıza düşen dalgalı saçlar tasarlıyoruz. Hangi modeli uygularsak uygulayalım, göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olacağınıza emin olabilirsiniz.

Düğün gününüzde gelin makyajınız da bize emanet. Hazırlıklara tarzınıza yakışacak makyaj stilini belirlemekle başlıyoruz. Daha sonra yüzünüzü nemlendiriyor, cilt kusurlarınızı dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünleriyle kapatıyoruz. Far, allık ve ruj rengine beraber karar veriyor, gün boyu kalıcılık için sabitleyici spreylerden yardım alıyoruz. Bu sayede makyajınızın bozulmayacağını bilerek gönül rahatlığıyla eğlenebiliyorsunuz. Bu arada sizinle birlikte gelen yakınlarınız için de profesyonel saç ve makyaj uygulamaları yapabildiğimizi unutmayın! Tabii herhangi bir yoğunlukla karşılanmamak adına randevu oluşturmayı da ihmal etmemelisiniz.

Eyüp kuaförleri arasında farkımızı ortaya koyan daha birçok özelliğimiz var. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.