Ali Naz Kuaför İstanbul Axis Bayrampaşa

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ali Naz Kuaför İstanbul Axis Bayrampaşa Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Ali Naz Kuaför İstanbul Axis Bayrampaşa Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Ali Naz Kuaför İstanbul Axis Bayrampaşa Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ali Naz Kuaför İstanbul Axis Bayrampaşa Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Solaryum, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  20

Ali Naz Kuaför İstanbul Axis Bayrampaşa Hakkında

Kendini özel hissetmek isteyen gelinlerimiz ve damatlarımız için hizmet verdiğimiz Ali Naz Kuaför İstanbul Axis Bayrampaşa’da birbirinden farklı tasarımlar ve uygulamalarla sizi en özel günlerinize hazırlıyoruz.

Axis Bayrampaşa Kuaför Salonu içerisinde profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Sektöründe lider Ali Naz Kuaför çatısı altında enerjik, sürekli kendini yenileyen, gelişime açık ekibimiz, en özel gününüzde, kaliteli, kişiye özel, hijyenik, güvenilir ve konforlu hizmet vermek için hizmetinizde. Alanında uzman kadromuzla size en çok yakışacak gelin topuzlarımızı ve makyaj gibi diğer farklı pek çok çalışmamızı istekleriniz doğrultusunda yapıyoruz. Önceliğimiz daima sizi memnun etmek olduğu için beklentilerinize ve ihtiyaçlarına yönelik bir hizmet sunuyoruz.

Düğün günlerinizin sizler için en özel günler arasında olduğunu biliyoruz. Ekibimizle birlikte her istediğinizin olması için çalışıyoruz. Bunun yanı sıra make up hizmetimizle gelin ve damatlarımızı mutlu etmek için onların yerine tüm detayları düşünüp, bu hazırlık anlarını tebessümle hatırlayacakları anılara dönüştürüyoruz. Amacımız gelin ve damatlarımızı salonlarımızdan mutlulukla yeni hayatlarına uğurlamak.

Düğünden önce sizinle bir araya geldiğimizde nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Edindiğimiz tecrübeleri de göz önünde bulundurarak doğru saç ve makyaj uygulamalarını bulmanız için size yol gösteriyoruz. Farklı toplama stillerine sahip topuzlar, bohem örgüler, kıvırcık bukleler, taçlarla güzelleştirilen saçlar en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Makyaj aşamasında ise her daim kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Makyaj bazı ve sabitleyici sprey her makyajımızın olmazsa olmaz detayı. Uzun saatler boyunca kalıcılığı koruyan bir makyaj yapıyoruz.

Siz de Bayrampaşa kuaför salonları arasında bir tercih yapacaksanız hizmet içeriklerimizi öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.