Salon Burcu

E-posta Gönder

 • Eyüp, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Salon Burcu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Salon Burcu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Salon Burcu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Burcu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Salon Burcu Hakkında

Uzun zamandır İstanbul Eyüp’te faaliyet gösteren Salon Burcu ekibi, hayal ettiğiniz profesyonel hizmetlerin tümüne sahip. Evlenme teklifini aldığınız andan itibaren başlayan hazırlıkların belki de en önemli noktasıdır kuaför seçimi. Biz de bunun farkında olan bir ekip olarak, doğal güzelliği zarif dokunuşlarla öne çıkarmak, sizi salonumuzdan memnun bir şekilde uğurlamak istiyoruz. Değişen sezona göre saç modellerimizi güncelliyor, aldığımız eğitimlerle hep daha iyisi için çalışıyoruz. Gelin son derece keyifli geçecek bu süreçte yol arkadaşınız olalım!

Düğün öncesi salonumuza geldiğinizde süreci profesyonel bir şekilde planlama şansı elde ediyoruz. Hem bu sayede isteklerinizi öğreniyor yol haritamızı da bu isteklere göre oluşturuyoruz. Salonumuzda daima kaliteli ürünler kullanıyor, sağlığınızı asla riske atmıyoruz. Düğün günü bakımlı ve sağlıklı saçlarla dikkat etmek isterseniz saç bakım uygulamaları, istediğiniz modele uygun saç kesimi veya boya çalışmaları da yapıyoruz. Ayrıca kişiye özel kaş dizayn hizmetimiz de bulunuyor.

Eyüp kuaförleri arasında farkımızı ortaya çıkaran birçok saç modeli alternatifimiz bulunuyor. Mesela bir kır düğünü yapacaksanız, ortama uyum sağlayacak modern topuzları veya açık saç modellerini beğeninize sunuyoruz. Mekan dışında belirleyici rol oynayan diğer bir ayrıntı da gelinlik seçiminiz. Mesela kabarık eteği olan gösterişli bir gelinlik tercih ettiyseniz, yüksek topuzlara yöneliyoruz. Tabii son kararı yine siz veriyorsunuz. Gerekli durumlarda özel isteklerinizi de yerine getirebileceğimizi bilmelisiniz. Saçlarınıza gösterilen ilgi makyajınıza da yansıtılıyor salonumuzda. Yüz hatlarınızı dikkate alarak uyguladığımız makyaj stiliyle göz kamaştıran bir güzelliğe sahip oluyorsunuz. Üstelik yaptığımız makyaj gün boyu bozulmuyor.

Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve mutluluklarına ortak olduğumuz gelin adaylarımızdan biri olmak istiyorsanız, hakkımızda daha fazla bilgi almak ve gelin saçı fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Doruk Sok 22B Alibeyköy İmar Blokları Alibeyköy-Eyüp/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.