Mahidevran

E-posta Gönder

  • Esenyurt, İstanbul.

Mahidevran Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Mahidevran Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Mahidevran Sık Sorulan Sorular

Mahidevran gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Mahidevran gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Mahidevran gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Mahidevran gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Mahidevran şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Mahidevran şehir dışında hizmet vermiyor.


Mahidevran ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mahidevran ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Mahidevran Hakkında

Ömrünüzün geri kalanında her günü birlikte geçireceğiniz hayat arkadaşınızı bulduysanız ve onunla dünyaevine girmeye hazırlanıyorsanız ne mutlu size. Şimdiden sizi tebrik edip bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Ancak biliyoruz ki halletmeniz gereken birtakım işleriniz var ve düğün organize edip tüm detaylarla ilgilenmek oldukça yorucu olabiliyor. Neyse ki bunun iki tanesini bize emanet edebilirsiniz. Düğünlerin en önemli özelliklerinden bir tanesi olan gelin ve damadın hazırlığıdır ve biz gelinlerimizle ilgilenerek tüm hazırlıklarını tamamlamaya talibiz.

Salonumuz Mahidevran Kuaför Esenyurt’ta uzun yıllardır faaliyet gösteriyor. Aslında Mahidevran bugün bir marka ve pek çok hizmeti bünyesinde bulunduruyor. Bir gelinin ihtiyaç duyduğu iki büyük konuyu aynı çatı altında birleştirdik ve bu sayede çiftlere kolaylık sağlıyoruz. Hem bir gelinlikçi hem de bir gelin başı kuaförü olarak sizi tam da hayal ettiğiniz görünüme kusursuz şekilde ulaştırabiliriz.

Son derece profesyonel ve işinin ehli, oldukça güler yüzlü ve de yardımsever harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Bu sayede işlemlerimizin tamamı konunun uzmanı tarafından özenle yapılıyor. Kuaförlük hizmetlerimizden bahsedecek olursak; saç tasarım, türban tasarım ve profesyonel makyaj üzerine çalışıyoruz. Gelinlerimizin düğün konseptleri, gelinlik modelleri, yüz hatları, düğün mekanlarının özellikleri ve kişisel zevklerini göz önünde bulundurarak tasarımlarımızı yapıyoruz. Açıksa saçlarını, kapalıysa türbanlarını en moda, en güzel ve en şık şekilde tasarlıyoruz.

Güzelliklerini ortaya çıkaracak son rötuş olan profesyonel makyajda ise; ten renklerini ve doğal görünümlerini destekleyip görenleri hayran bırakacak bir tasarım yapıyoruz. Gelinliklerini bizden temin eden gelinlerimize verdiğimiz bu hizmette indirimler, kampanyalar ve ödeme kolaylıkları gibi pek çok güzellik sağlıyoruz.

Esenyurt kuaför salonları arasında size en çok yakışanı sunacak ekip için Mahidevran’a kendinizi emanet etmek isterseniz yandaki formu doldurup bize hemen ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Şehitler Mahallesi, Gazi Caddesi No:115/A Esenyurt / İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.