Vogue Kuaför

E-posta Gönder

  • Esenyurt, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Vogue Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Vogue Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Vogue Kuaför Sık Sorulan Sorular

Vogue Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Vogue Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Vogue Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Vogue Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Vogue Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Vogue Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Vogue Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Vogue Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Vogue Kuaför Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Vogue Kuaför’de hayalini kurduğunuz gelin saçı ve makyajını başarıyla uyguluyoruz. Bir kuaför salonundan bekleyebileceğiniz tüm hizmetleri sunarak beklentilerinizi hizmet hayatına atıldığımız günden beri karşılıyoruz.

Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek size keyif dolu bir hazırlık süreci yaşatıyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörün moda olan trendlerini yakından takip ederek çalışmalarımızda uyguluyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak cilt ve saç yapınızı koruyoruz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğinizi uzun uzun konuşuyoruz. Gelinlik modelinizi, düğün konseptinizi ve düşlerinizi süsleyen gelin görünümü detaylı bir şekilde inceleyerek gereken çalışma yolunu belirliyoruz. Saçlarınız kısa veya uzun olsa dahi istediğiniz her modeli başarıyla yapıyoruz. Maşa ve fön gibi işlemlerle önce saçınıza şekil veriyoruz. Daha sonra ise farklı toplama stilleriyle saçlarınıza şekil veriyoruz. Duvağınızı ve tacınızı takarak da hazırlıklarınızı tamamlıyoruz.

Makyaj kısmına sıra geldiğinde ise önce yüz hatlarınızı inceliyoruz. Makyaj bazı uygulamasıyla pürüzsüz bir cilt zeminine sahip olmanızı sağlıyoruz. Doğru renk fondöten uygulamasıyla cilt tonunu eşitliyoruz. Elmacık kemiklerinizi ön plana çıkardığımız kontur işlemi yapıyoruz. Aydınlatıcı uygulayarak ıslak görünümlü bir makyaj yapıyoruz. Kaşlarınızı kalemle dolduruyor, gerekiyorsa şekil veriyoruz. Yaptığımız makyajın genel renklerine uygun olan bir renkte ruj seçerek uyguluyoruz. Kalemle de dudaklarınızın kenarına çerçeve yapıyor ve dolgun dudaklara sahip olmanızı sağlıyoruz. Makyajınız bitince mutlaka sabitleyici sprey sıkıyoruz.

Siz de İstanbul kuaförleri arasında yer alan Vogue Kuaför’ün şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Böylelikle hem hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilir hem de fiyatlarımızı ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mah. Hürriyet Cad. 1979 Sok. Dükkan:2 Önay Garden Residence, 34515 Esenyurt/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.