Fatoş Kuaför ve Gelinlik

E-posta Gönder

  • Esenyurt, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Fatoş Kuaför ve Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Fatoş Kuaför ve Gelinlik Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Fatoş Kuaför ve Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Fatoş Kuaför ve Gelinlik gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Fatoş Kuaför ve Gelinlik gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Fatoş Kuaför ve Gelinlik gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Fatoş Kuaför ve Gelinlik gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Fatoş Kuaför ve Gelinlik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Fatoş Kuaför ve Gelinlik şehir dışında hizmet vermiyor.


Fatoş Kuaför ve Gelinlik ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Fatoş Kuaför ve Gelinlik ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Fatoş Kuaför ve Gelinlik Hakkında

Davetlilerinizin tüm bakışlarının üzerinizde olacağı düğün gününüzde, Fatoş Kuaför Esenyurt olarak ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Bizi tercih eden müstakbel gelinleri müşterilerimiz olarak değil, arkadaşlarımız olarak görüyoruz. Size sevdiklerinizle beraber rahat edeceğiniz samimi bir ortam sunuyoruz. Tecrübelerimiz sayesinde düğün telaşınız içinde sizi iyi bir şekilde anlıyor, her ihtiyacınızda kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız her biri alanında eğitim almış, profesyonel ekibimizle size son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınız ve makyajınız hakkındaki tüm beklentilerinizi detaylıca öğreniyoruz. Yol haritamızı edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda çizerek, her detayıyla içinize sinecek bir görüntü ortaya çıkarıyoruz.

Size en uygun gelin saçını belirlemede düğün mekanınız, gelinlik modeliniz, yüz şekliniz, tarzınız gibi birçok faktör etkilidir. Sizi en güzel görüntüye ulaştırmak için tüm bu faktörleri dikkatli bir şekilde analiz ediyoruz. Dilerseniz saçlarınızda birbirinden güzel aksesuarlar kullanıp, düğün gününüzde gelin saçınıza ayrı bir ışıltı katabiliyoruz. Düğün gününüzde siz sevdiklerinizle gönlünüzce eğlenirken saçlarınız bozulmasın diye kaliteli saç sabitleyicileri kullanmayı da ihmal etmiyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte türban tasarım hizmeti de sunuyoruz. Gelinliğinize ve yüz şeklinize en uygun tasarıma sizin görüşlerinizi ön planda tutarak karar veriyoruz. Tasarımınızda zarif inciler, ışıltılı taşlar, renkli çiçekler kullanarak, tasarımınıza ayrı bir hava katabiliyoruz.

Makyaj uygulamanıza geçtiğimizde yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkaracak kontur uygulamasından, düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlayacak göz makyajınıza kadar oldukça profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Makyajınızın her aşamasında da kalıcılığı yüksek ve kaliteli kozmetik ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Düğün gününüzde profesyonel ellerle kusursuz bir güzelliğe kavuşmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Fatoş Kuaför ve Gelinlik İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İnönü Mahallesi 355.Sokak No:8 Esenyurt/ İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.