Fatoş Kuaför ve Gelinlik

E-posta Gönder

 • Esenyurt, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Fatoş Kuaför ve Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Fatoş Kuaför ve Gelinlik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fatoş Kuaför ve Gelinlik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Fatoş Kuaför ve Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Fatoş Kuaför ve Gelinlik Hakkında

Davetlilerinizin tüm bakışlarının üzerinizde olacağı düğün gününüzde, Fatoş Kuaför Esenyurt olarak ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Bizi tercih eden müstakbel gelinleri müşterilerimiz olarak değil, arkadaşlarımız olarak görüyoruz. Size sevdiklerinizle beraber rahat edeceğiniz samimi bir ortam sunuyoruz. Tecrübelerimiz sayesinde düğün telaşınız içinde sizi iyi bir şekilde anlıyor, her ihtiyacınızda kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız her biri alanında eğitim almış, profesyonel ekibimizle size son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınız ve makyajınız hakkındaki tüm beklentilerinizi detaylıca öğreniyoruz. Yol haritamızı edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda çizerek, her detayıyla içinize sinecek bir görüntü ortaya çıkarıyoruz.

Size en uygun gelin saçını belirlemede düğün mekanınız, gelinlik modeliniz, yüz şekliniz, tarzınız gibi birçok faktör etkilidir. Sizi en güzel görüntüye ulaştırmak için tüm bu faktörleri dikkatli bir şekilde analiz ediyoruz. Dilerseniz saçlarınızda birbirinden güzel aksesuarlar kullanıp, düğün gününüzde gelin saçınıza ayrı bir ışıltı katabiliyoruz. Düğün gününüzde siz sevdiklerinizle gönlünüzce eğlenirken saçlarınız bozulmasın diye kaliteli saç sabitleyicileri kullanmayı da ihmal etmiyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte türban tasarım hizmeti de sunuyoruz. Gelinliğinize ve yüz şeklinize en uygun tasarıma sizin görüşlerinizi ön planda tutarak karar veriyoruz. Tasarımınızda zarif inciler, ışıltılı taşlar, renkli çiçekler kullanarak, tasarımınıza ayrı bir hava katabiliyoruz.

Makyaj uygulamanıza geçtiğimizde yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkaracak kontur uygulamasından, düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlayacak göz makyajınıza kadar oldukça profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Makyajınızın her aşamasında da kalıcılığı yüksek ve kaliteli kozmetik ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Düğün gününüzde profesyonel ellerle kusursuz bir güzelliğe kavuşmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Fatoş Kuaför ve Gelinlik İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İnönü Mahallesi 355.Sokak No:8 Esenyurt/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.