• Min. Fiyat
    2.500 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Hair Trend Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500 TL'den az

Hair Trend Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Hair Trend Sıkça Sorulan Sorular

Hair Trend ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hair Trend ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hair Trend şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Hair Trend şehir dışında hizmet vermiyor.

Hair Trend gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Hair Trend gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.

Hair Trend gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Hair Trend gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500 TL'den az aralığındadır.

Hair Trend Hakkında

Müstakbel eşinizle mutluluğa “evet” diyeceğiniz düğün gününüzde, kusursuz güzelliğinizle davetlilerinizin hayran bakışlarını üzerinize toplamak istiyorsanız sizi Hair Trend Kuaför Esenyurt’a davet ediyoruz.

Salonumuzda size her zaman kaliteli ve güvenilir biz hizmet sunmayı hedefliyoruz. Bunun için salonumuzda kullandığımız her üründe oldukça seçici davranıyoruz. Sektörümüzdeki son trendleri yakından takip ediyor, salonumuzda kullandığımız ekipmanları son teknolojik gelişmelerle uyumlu olarak devamlı yeniliyoruz.

Yüz şeklinizden, düğün mekanınıza kadar pek çok faktörü iyi bir şekilde analiz edip size en uygun saç modelini bularak hazırlıklarınıza başlıyoruz. Düğün gününüzde bambaşka bir güzellikle yeni hayatınıza başlamak isterseniz, renklendirme ve kesim konusunda son derece profesyonel bir işlem sunuyoruz. Kullandığımız boyaların olabildiğince doğal içerikli olmasına özen gösteriyoruz. Bu sayede her işlemi saçlarınızı yıpratmadan gerçekleştirebiliyoruz. Gelin saçınızda dilerseniz düğün konseptinize, duvağınıza ve gelinliğinize uygun birbirinden güzel aksesuarlar kullanabiliyoruz. Gelin saçı hazırlıklarınızın son aşamasında kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak, saçlarınızın güzelliğini düğün gününüz boyunca korumasını sağlıyoruz.

Düğün gününüzde önce uyguladığımız çeşitli profesyonel işlemlerle düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlayabiliyoruz. Microblading uygulamamızla kaşlarınızın daha gür bir ve düzgün görüntüye sahip olmasını sağlıyoruz. Kirpik lifting uygulamamız sayesinde daha kıvrık ve uzun kirpiklerle bakışlarınıza anlam katabiliyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde yüz hatlarınızı iyi bir şekilde analiz etmeye özen gösteriyoruz. Makyajınızın ilk aşamasında uyguladığımız baz uygulamamız sayesinde makyajınızın pürüzsüz durmasını ve yüzünüzde daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyoruz. Makyajınızın devamında da kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Hair Trend İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel dokunuşlarımızla eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    İstiklal Mh. Cumhuriyet Cad. No:32 Kıraç Esenyurt/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.