Tuncay Meriç Kuaför

E-posta Gönder

 • Esenyurt, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tuncay Meriç Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Tuncay Meriç Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tuncay Meriç Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Tuncay Meriç Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Tuncay Meriç Kuaför Hakkında

2012 yılında sektöre adımımızı attığımız günden bu yana Tuncay Meriç Kuaför olarak güzellik sektöründe kaliteli, profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Gelin saçı ve makyajı konusunda oldukça tecrübeli bir ekibe sahibiz. Tüm bu tecrübelerimizi ve işimize duyduğumuz tutkuyu birleştirerek düğün gününüzde mutluluğunuza ortak olup, kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi salonumuza davet ediyoruz…

Profesyonel ekibimizle sektöre adımımızı attığımız günden bu yana müşteri memnuniyetini esas alarak çalışıyoruz. Bizi tercih eden her kadını yüzündeki gülücüklerle salonumuzdan uğurlamak için büyük bir özenle çalışıyoruz. Salonumuzda çalışan her bir ekip üyemiz alanında eğitim almış ve insan ilişkilerinde başarılı kişilerden oluşuyor. Bu profesyonel ekibimizle devamlı eğitimler alarak ve son trendleri yakından takip ederek kendimizi devamlı geliştirmek için çalışıyoruz.

Salonumuzda yaptığımız her işlemden en iyi sonuçları alabilmek için kullandığımız ürünler konusunda oldukça seçici davranıyoruz. Salonumuzda son derece profesyonel ürünler kullanarak hazırlıklarınızı yapıyoruz. Saçlarınıza yaptığımız her uygulamada da saçlarınıza zarar vermemek için olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz.

Gelin saçı ve makyajı hazırlıklarınızın öncesinde sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınızda profesyonel bakış açımızı ve sizin isteklerinizi birleştirerek sizi en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçını ve makyajını tasarlıyoruz. Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, düğün mekanınızı, tarzınız gibi pek çok faktöre dikkat ediyoruz. Böylece düğün gününüzde bir bütün olarak kusursuz durmanızı sağlıyoruz.

Salonumuzda profesyonel kalıcı makyaj uygulamaları da yapıyoruz. Kirpik lifting ve microblading gibi uygulamalarla düğün gününüzde bakışlarınıza anlam katıyoruz.

Eğer siz de düğün gününüzde muhteşem bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Tuncay Meriç Esenyurt kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Sultaniye Mah. Doğan Araslı Bulv. Han Plus İş Merkezi No: 150 Kat: 1 34510 Esenyurt/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.