Es-Se Coiffeur

E-posta Gönder

  • Esenyurt, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Es-Se Coiffeur Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Es-Se Coiffeur Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Es-Se Coiffeur Sık Sorulan Sorular

Es-Se Coiffeur gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Es-Se Coiffeur gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Es-Se Coiffeur gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Es-Se Coiffeur gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Es-Se Coiffeur şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Es-Se Coiffeur şehir dışında hizmet vermiyor.


Es-Se Coiffeur ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Es-Se Coiffeur ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Es-Se Coiffeur Hakkında

Düğününüzde güzelliğinizi ortaya çıkaracağınız detayların başında gelinlik ile birlikte saçınız ve makyajınız geliyor. Gelinliğinizi temin ettiyseniz ve geriye sadece tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak bir kuaför kaldıysa, size güzel bir haberimiz var! Es-Se Coiffeur olarak bugüne kadar sayısız gelin adayımızın buradan mutlu bir şekilde ayrılmalarına şahit olduk. Bir diğeri neden siz olmayasınız?

Salonumuzda öncelikli olarak memnuniyetinizi esas alıyoruz. Bu yüzden de her detayı birçok kez düşünüyor, her işlemimizin içinize sinmesini sağlıyoruz. Bunun için de sizinle karşılıklı konuşuyor, nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Zevklerinizi, beğenilerinizi, gelinliğinizi, düğün konseptinizi ve düğün mekanınızı karşılıklı olarak konuştuktan sonra saç ve makyajınızı bu saydıklarımız ile uyumlu olacak şekilde öneriyoruz. Hiçbir sorun ya da aksaklık yaşanmaması için de önce bir prova alıyor, saç ve makyaj tasarımlarının hoşunuza gidip gitmeyeceğini öğreniyoruz.

Esenyurt kuaförlerinden farklılaşan hizmetlerimizden bahsetmek istiyoruz biraz da. Saç ve makyajın yanı sıra manikür, pedikür, kıl tekniği, keratin bakım, cilt bakımı, masaj ve solaryum gibi imkanları da gelin adaylarımızla buluşturuyoruz. İhtiyacınız olan ne varsa Es-Se Coiffeur’da bulabiliyorsunuz.

Özellikle ilkbahar dönemiyle başlayan ve sonbahara kadar süren düğün döneminde yoğun bir tempo ile çalışıyoruz. Bu yüzden bizimle düğün tarihinizden en az 1 ay önce iletişime geçerseniz, hizmetlerimizden kusursuz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Detaylı bir planlama ve hazırlık süreciyle birlikte gerekirse tüm günü size ayırabiliyoruz.

Sadece hizmet kalitemizle değil, fiyatlarımızla da gelin adaylarının memnuniyetlerini sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Esenyurt kuaför fiyatlarından farklılaşan fiyat politikamız ile hem size hem de cebinize hitap ediyor, buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlayacağız.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

  • Adres:

    Fatih, Üçevler Mahallesi, Bahçeyolu Caddesi, B3/82, 951. Sk., 34513 Beylikdüzü Osb/Esenyurt/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.