Es-Se Coiffeur

E-posta Gönder

 • Esenyurt, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Es-Se Coiffeur Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Es-Se Coiffeur Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Es-Se Coiffeur Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Es-Se Coiffeur Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Es-Se Coiffeur Hakkında

Düğününüzde güzelliğinizi ortaya çıkaracağınız detayların başında gelinlik ile birlikte saçınız ve makyajınız geliyor. Gelinliğinizi temin ettiyseniz ve geriye sadece tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak bir kuaför kaldıysa, size güzel bir haberimiz var! Es-Se Coiffeur olarak bugüne kadar sayısız gelin adayımızın buradan mutlu bir şekilde ayrılmalarına şahit olduk. Bir diğeri neden siz olmayasınız?

Salonumuzda öncelikli olarak memnuniyetinizi esas alıyoruz. Bu yüzden de her detayı birçok kez düşünüyor, her işlemimizin içinize sinmesini sağlıyoruz. Bunun için de sizinle karşılıklı konuşuyor, nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Zevklerinizi, beğenilerinizi, gelinliğinizi, düğün konseptinizi ve düğün mekanınızı karşılıklı olarak konuştuktan sonra saç ve makyajınızı bu saydıklarımız ile uyumlu olacak şekilde öneriyoruz. Hiçbir sorun ya da aksaklık yaşanmaması için de önce bir prova alıyor, saç ve makyaj tasarımlarının hoşunuza gidip gitmeyeceğini öğreniyoruz.

Esenyurt kuaförlerinden farklılaşan hizmetlerimizden bahsetmek istiyoruz biraz da. Saç ve makyajın yanı sıra manikür, pedikür, kıl tekniği, keratin bakım, cilt bakımı, masaj ve solaryum gibi imkanları da gelin adaylarımızla buluşturuyoruz. İhtiyacınız olan ne varsa Es-Se Coiffeur’da bulabiliyorsunuz.

Özellikle ilkbahar dönemiyle başlayan ve sonbahara kadar süren düğün döneminde yoğun bir tempo ile çalışıyoruz. Bu yüzden bizimle düğün tarihinizden en az 1 ay önce iletişime geçerseniz, hizmetlerimizden kusursuz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Detaylı bir planlama ve hazırlık süreciyle birlikte gerekirse tüm günü size ayırabiliyoruz.

Sadece hizmet kalitemizle değil, fiyatlarımızla da gelin adaylarının memnuniyetlerini sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Esenyurt kuaför fiyatlarından farklılaşan fiyat politikamız ile hem size hem de cebinize hitap ediyor, buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlayacağız.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

 • Adres:

  Fatih, Üçevler Mahallesi, Bahçeyolu Caddesi, B3/82, 951. Sk., 34513 Beylikdüzü Osb/Esenyurt/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.