Lady Kuaför Derya

E-posta Gönder

 • Esenyurt, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Lady Kuaför Derya Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Lady Kuaför Derya Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Lady Kuaför Derya Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Lady Kuaför Derya Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Lady Kuaför Derya Hakkında

İstanbul’da düğününüz için tüm isteklerinizi eksiksiz şekilde yerine getirecek bir kuaför arayışındaysanız Lady Kuaför Derya tam size göre! Tecrübemiz, olanaklarımız ve bilgi birikimlerimiz ile gelin saçı makyajı konusunda kusursuz bir hizmet sunmanın yanı sıra keyifli saatler sunarak düğün stresinizi de unutturuyoruz!

Sektöre 2005 yılında giriş yaptık. Açıldığımız ilk günden beri gelin adaylarımızın mutluluk ve memnuniyetlerini esas alarak çalışıyoruz. Bunu sağlamak için yenilikleri takip ediyor, en yeni trendleri ve son yıllarda sıklıkla tercih edilen saç ve makyaj modellerini salonumuzda uyguluyoruz. Esenyurt kuaförlerinden farklılaşan hizmet anlayışımızı düğün gününüzde en iyi şekilde sunmak için biz hazırız, ya siz?

4 kişilik bir ekibe sahibiz. Bu ekibin içindeki her çalışanın güler yüzlü ve sıcakkanlı olduklarını kapıdan içeriye girdiğiniz anda fark ediyorsunuz. Enerjileriyle yüzünüzü güldürürken sizi buradan mutlulukla uğurlamayı hedefliyorlar. Bunun için tüm isteklerinizi yerine getiriyor, her işlemde içinizin ferah olmasını amaçlıyorlar.

Pratik bir ekibe ve geniş bir salona sahip olduğumuz için düğün günü yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz. Sizi bu özel günde yalnız bırakmak istemeyen sevdikleriniz ile birlikte salonumuza gelebilirsiniz. Düğün günü toplamda 10 kişiyi ağırlayabiliyor, kalitemizi sunabiliyoruz.

Saç ve makyajınızın yanı sıra salonumuzda kaş silme, lazer, epilasyon, manikür, pedikür, kalıcı oje ve kalıcı makyaj gibi işlemler yapıyor, sizi tepeden tırnağa kusursuz bir gelin haline getiriyoruz. Bu ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde karşılıyor, aldığımız eğitimleri en iyi şekilde kullanıyoruz. Size kalan ise düğününüzde göz kamaştırmak!

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve imkanlarımızdan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.