Değişim Kuaför Beypark

E-posta Gönder

 • Esenyurt, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Değişim Kuaför Beypark Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Değişim Kuaför Beypark Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Değişim Kuaför Beypark Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Değişim Kuaför Beypark Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Değişim Kuaför Beypark Hakkında

Büyük bir zincirin ve güzellik sektörüne katkıda bulunan bir oluşum parçası olarak 2009 yılında kurulduk. 15 yılı aşan tecrübe ve 10’u aşan şubeyle büyük bir aileyiz, bu ailenin bir parçası olan şubemizle konuklarımızı ağırlamaya devam ediyoruz. Metinde size tanıtacağımız şubemiz Değişim Kuaför Cumhuriyet Mahallesi, Esenyurt’ta bulunuyor. Burada şube müdürümüz ve baş saç tasarımcımız da dahil olmak üzere tamamı tecrübeli profesyonellerden oluşan 6 kişilik bir ekibe sahibiz. Büyük küçük demeden tüm işlemlerimizi aynı özenle yapıyor ve bu sayede %100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Değişim Kuaför Beypark olarak çok yönlü bir salonunuz ve burada kadınların ihtiyaç duyup talep edebileceği hemen her işlemi başarıyla uyguluyoruz. Adımızda verdiğimiz mesajla değişimin adresi oluyoruz. Uygulamalarımıza gelecek olursak micro ve boncuk kaybak başta olmak üzere; saç tasarımı, kesim, renklendirme, boya, ombre ve sombre, röfle, keratin bakım, saç botoksu, dövme sanatı, kalıcı makyaj, kaş kontür, profesyonel ve normal makyaj, tırnak bakımı, protez tırnak, kalıcı oje, manikür ve pedikür gibi pek çok hizmeti sayabiliriz. Bunların yanı sıra özel günler ve etkinlikler için de hanımefendileri salonumuzda ağırlıyor, saç ve makyajlarını yaparak hazırlanmalarını sağlıyoruz. Düğün ve nikah törenleri, nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, özel davetler, kutlamalar, sünnet düğünleri ve benzeri organizasyonların tamamı.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse gelinlerimize özel bir muamele gösteriyoruz ve stressiz bir günde tam vaktinde hazır olmalarını sağlıyoruz. Hayallerindeki görünüme kavuşmalarına için onları dinliyor, beklentilerini öğreniyor ve buna göre hareket ediyoruz. Saç tasarımlarını gönüllerince yapıyor, kararsızlarda yılın modası modeller önerebiliyoruz. Makyajda ise doğallıktan uzaklaşmadan kusursuz bir görünüm elde ediyoruz.

Değişim Kuaför Esenkent Şubesi Esenyurt/İstanbul’da sizi bekliyor, daha fazlası için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulv. 81/2 Esenyurt/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.